Ballina / BOTA / Kërcen nga kati i katërmbëdhjetë. Vetëvritet

Kërcen nga kati i katërmbëdhjetë. Vetëvritet

Një grua 33 vjeçare është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i 14 i një hoteli në Manhattan të Nju Jorkut. Shkak i vetë vrasjes është kartela boshe e bankës.

Para se të gjente vdekjen Marodelle Prin kishte ngrënë dhe pirë dy pije, por kur deshi ti paguaj ato, kartela e saj sinjalizoi se është boshe.

Hoteli ‘Library’ njihet si hotel shumëkatësh, në të cilin frekuentojnë ata që preferojnë pije dhe pamje të bukur të qytetit nga lartë. Këtë e preferonte edhe filipinasja Prin, por dëshira e saj për relaksim mori kahje të padëshiruar.

Prin është dërguar në spital, por nuk ia doli t’i përballoj plagët. /infoglobi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.