Ballina / KRYESORE / Kadriu: Arsimi duhet përkrahur më shumë

Kadriu: Arsimi duhet përkrahur më shumë

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Drita Kadriu, drejtore për arsimin e lartë në Kosovë, tha se përgatitja më e mirë e pedagogëve dhe strukturave menaxhuese të universiteteve për t’i përmbushur më mirë nevojat e studentëve janë të rëndësishme për zhvillimin ekonomik të vendit.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

krishtlindje

Historia e festës së Krishtlindjes

Mesi i dimrit ka qenë prej vitesh një kohë për të festuar në të gjithë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.