Justin Bieber luan futboll me Neymar-in (FOTO)

Justin Bieber luajti pak futboll me Rafael Alcantara do Nascimento si dhe Neymar da Silva Santos Junior në Barcelonë, Spanjë.

Këngëtari 22 vjeçari është duke udhëtuar nëpër botë në kuadër të turneut të tij dhe ai ndaloi pak në Barcelonë për të kaluar kohë me djemtë, siç dokumentohet edhe në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Justin përfundoi duke u përpjekur për të bërë edhe disa fotografi me Neymar, i cili konsiderohet si njëri nga lojtarët më të mirë të futbollit në botë.

@neymarjr @rafinhaaa93 and Justin Bieber ? #selfiefcb #justinbieber #neymar #rafinha #football #igersfcb #fcbarcelona

A photo posted by FC Barcelona (@fcbarcelona) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.