Ballina / KURIOZITETE / Jeni milioner? Ky ishull mund të jetë i juaji
ishulli

Jeni milioner? Ky ishull mund të jetë i juaji

Nëse po kërkoni për një shtëpi të re dhe keni mënjanë 3 milionë euro, atëherë përse të mos blini një ishull që e keni të gjithin për vete.

Edhe pse për një shqiptar kjo është jo realiste, ishulli është realisht në shitime për vetëm 2,750,000 dollarë dhe ndodhet në Australi në veri të portit Stephens, pranë Sidnejt.

Për ata që e kanë këtë shumë, ky çmim duket të jetë me leverdi pasi pronarit po e shesin me humbje, pasi vlera e pronës i kalon 4 milion dollarë.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

magnum prototypes infoglobi

Po. Këto vetura janë të vërteta

Shumëkush do të ngelë gojëhapur kur të shoh se çfarë paisjesh transportuese apo “vetura” moderne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.