Jeff Schlupp aksidentohet me Lamborghinin e 221 mijë eurove (Foto)

Jeff Schlupp, futbollisti i Leicester Cityt, ka bërë aksidente me makinën luksoze Lamborghini.
Sipas tabloidit britanik, “The Sun”, Lamborghinin i aksidentuar nga Jeff Schlupp kushton 190 mijë funte (221 mijë euro).

Jeff, i cili ka shpëtuar për mrekulli, ka befasuar Policinë pa aksidentit duke thënë: “Oh mirë, kam edhe tre makina të tjera”.

Fatmirësisht nga aksidenti Schlupp nuk ka pësuar asnjë dëmtim dhe nuk ka pasur për ndihmë mjekësore.
jeff-schlupp-3 jeff-schlupp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.