Ballina / LIFESTYLE / Ja si mund t’i ruani lulet në shtëpi
In Fabric

Ja si mund t’i ruani lulet në shtëpi

Por shpesh ndodh që atyre iu mungon kujdesi i duhur – harroni t’i ujitni apo edhe i vendosni në vendin e gabuar.

Më pas ndodh që lulet të tkurren apo edhe të thahen.

Por ka një mënyrë që ju t’i ktheni lulet sërish në jetë.

Ja çfarë ju duhet:

Lëvoret e bananes

Kafe e zezë

Lëvoret e vezës


Shtojeni edhe pak ujë dhe përzieni të gjithë përbërësit në një blender.

Përbërësit hidhni më pas rreth lules së vyshkur

…dhe këto më pas janë rezultatet!

Check Also

pasojat

Pasojat e martesës së keqe i pëson vetëm njëra gjini!

Për disa lajm i mirë, ndërkaq për të tjerët i keq është sepse nuk i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *