Ballina / Galeria / Ja si duken tendat e protestuesve pas shiut (Foto)

Ja si duken tendat e protestuesve pas shiut (Foto)

Edhe pse ditë me shi, qytetarët dhe mbështetësit e opozitës po vazhdojnë të qëndrojnë pranë Kuvendit të Kosovës. Po ua sjellim disa fotografi se si duket sheshi, ku janë vendosur tendat në këto momente.

Provo po ashtu

universi

Shkencëtarët: Ja ku ka jetë aliene

Jeta mund të jetë duke lulëzuar në një numër botësh oqeanike në sistemin tonë diellor. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.