Ballina / SHOWBIZ / Ja me çka shkon në punë njëra nga më të pasurat e Tiranës
e pasura

Ja me çka shkon në punë njëra nga më të pasurat e Tiranës

Ajo është një nga femrat më me ndikim në jetën metropolitane.

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, jo vetëm është një emër i sukseshëm në ekran, por dhe një zotëruese dhe sipërmarrëse biznesesh.

Pavarësisht se paratë nuk i mungojnë Vejsiu ka zgjedhur një mënyrë të thjeshtë dhe ç’është më e rëndësishmja, të shëndetshme për të shkuar në punë.

Hipur mbi një biçikletë e veshur me të bardha Alketa ka treguar se kush i lehtëson dhe i shpejtonmbëritjen në punë.

alketa e tiranes

@Fluidi

Provo po ashtu

prince-harry-meghan-markle-royal-wedding

Ja sa ka fituar Britania nga martesa e Princit Harry dhe Meghan Markle

Të gjitha parashikimet që ekonomia britanike kishte bërë para dasmës kanë kaluar. Më pozitiv nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.