Ballina / Galeria / Ja 5 ide se si t’a kombinoni në veshjet tuaja të verdhën mustardë (FOTO)
e_verdha_infoglobi

Ja 5 ide se si t’a kombinoni në veshjet tuaja të verdhën mustardë (FOTO)

E ngrohtë dhe intensive si gjethet e vjeshtës; e verdha mustardë është ndër nuancat e tendencës për sezonin vjeshtë -dimër 2017/18.

Sigurisht e pranojmë, që nuk është një nga kombinimet më të lehta që duhet të përputhen, por nëse përshtatet me nuancën e duhur mund të na rezervojë surpriza të mëdha.

Mund të zgjidhni një fustan të verdhë mustardë, i cili mund të jetë perfekt për një mbrëmje festive, por nëse dëshironi të vishni diçka tjetër mund të synoni tek aksesorët, si për shembull një çantë mustardë.

Por nëse doni ta bëni pamjen tuaj më unike mund të zgjidhni këpucët në këtë ngjyrë me ose pa taka apo edhe me atlete praktike.

8

9

10

11

12

 

Check Also

veturat_infoglobi

Këto janë 5 veturat më të shtrenjta qeveritare në botë

Kur bëhet fjalë për njerëzit e pushtetshëm nga qeveri të ndryshme anë e kënd botës, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *