Isco thyen heshtjen: Dua të luaj për këtë skuadër

Isco Alarcón dëshiron që ta vazhdojë kontratën me Real Madridin

Mesfushori i Real Madridit, Isco Alarcón, u ka dhënë fund spekulimeve rreth të ardhmes.

Ish-anëtari i Malagas dëshiron që ta vazhdojë kontratën me Real Madridin. Ai ka kontratën me Los Blancos deri në vitit 2018, por dëshiron të vazhdojë edhe për disa vite tjera, përcjell Express.

“Unë kam edhe kontratë edhe një vit e gjysmë të mbetur në kontratën time aktuale. Por klubi dhe unë jemi të etur për të vazhduar kontratën”, ka deklaruar Isco

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.