Ballina / LIFESTYLE / Fun / Imazhi i parë që shihni këtu zbulon frikën tuaj të madhe

Imazhi i parë që shihni këtu zbulon frikën tuaj të madhe

A e dini se cila është frika juaj e fshehur e nënvetëdijes suaj? A jeni të ndërgjegjshëm për objektet, kafshët apo situatat që ju ngjallin frikë? Thellë në nëndërgjegjie ju keni të rrënjosur një frikë që do e zbuloni tani !

Shikoni fotografinë e mëposhtme : Çfarë dalloni së pari ? Një mollë, një flutur, një thikë apo shumëkëmbëshin

Thika:

Frika juaj e nënndërgjegjeshme është një sëmundje të pashërueshme. Keni frikë se vuani nga një sëmundje, për të cilën nuk keni dijeni.

Shumëkëmbëshi

Frika juaj e nënndërgjegjeshme janë fantazmat, frikë e njohur si phasmophobia. Keni frikë se përndiqeni nga shpirtrat dhe e vuani këtë frikë në mënyrë të pavullnetshme.

Flutura:

Frika juaj e nënndërgjegjeshme është tradhtia. Ndoshta keni përjetuar shumë lëndime, jeni përballur me refuzime dhe në nënvetëdije, kjo është gjëja që ju tremb mësë shumti.

Molla:

Keni frikë nga vdekja, por nëse mendoni nga e juaja gaboni! Keni frikë nga vdekja e të dashurve tuaj.

Check Also

kafshet_infoglobi

Përputhja e kafshëve të zodiakut kinez sipas Ying dhe Yang

Perandori Jade në Qiell, sipas miteve kineze organizoi një garë për të përcaktuar rendin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *