Ballina / LIFESTYLE / Fun / Iluzioni optik: Ju duket e pabesueshme !!!

Iluzioni optik: Ju duket e pabesueshme !!!

Në fotografinë e mëposhtme është një vajzë duke buzëqeshur.

Por, nëse e shikoni në pamje të parë ajo nuk duket asisoj. Duket si një fotografi e një burri. Fotografia është përzierje e portreteve të aktorit Ben Stiller dhe këngëtares së famshme Beyonce.

Buzëqeshjen e vajzës mund ta vëreni vetëm nëse afroni kapakët e syve gati në gjysmë të mbyllur.

Pra mbyllini sytë deri në atë masë sa ju lejon që të shihni paksa, mbani për pak sekonda dhe hapini. Do të befasoheni me rezultatin.

Kjo është vepër e një artisti rus.

Check Also

auto-baba-vanga-predictions1507362287_1507363538-1943139

Këto janë parashikimet e gjyshes Vanga për 17 shekujtë e ardhshëm

Si raportojnë mediat botërore gjyshja Vanga nga Bullgaria parashikoi me sukses zgjedhjen e Presidentit Obama, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *