Ballina / SPORT / Ibrahimoviq largohet nga Manchester United
Zllatan Ibrahimoviq

Ibrahimoviq largohet nga Manchester United

Futbollisti Zllatan Ibrahimoviq ka ndërprerë kontratën me klubin Manchester United duke filluar zbatimin menjëherë, është njoftuar nga ekipi përmes një deklarate, transmeton Reuters.

Ibrahimoviq pritet t’i bashkohet grupit LA Galaxy, kanë raportuar mediat në Angli dhe Shtete të Bashkuara.

“Të gjithë në klub e falënderojnë Zllatanin për kontributin e tij në këtë ekip prej momentit kur na është bashkuar dhe i urojmë të gjitha të mirat në të ardhmen”, ka thënë klubi në faqen e tij zyrtare në internet.

Provo po ashtu

kosovare asllani, suedi, real madrid, kosovare

Asllani futbollistja e parë kosovare në “Real Madrid”

Futbollistja kosovare Kosovare Asllani , e cila shkëlqeu me Suedinë në Botërorin e sivjetmë duke …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.