Ballina / SHOWBIZ / Më i mirë Lamborghini i Ledrit apo i Noizyt?
ledri-noizy

Më i mirë Lamborghini i Ledrit apo i Noizyt?

Artisti i repit, ka blerë një veturë super luksoze.

Pas angazhimeve të shumta që e kanë përcjellur gjatë gjithë këtij viti, duket se Ledri Vula i ka bërë një dhuratë tejet të veçantë vetes së tij, një Lamborghini.

Vula duket se e po e shijon shumë pasi vazhdimisht ka shpërndarë fotografi të veturës së re.

Veturë të tillë ka edhe reperi Noizy, i cili po ashtu njihet për fitimet e mëdha nga muzika.

 

noizy lamoghini
noizy lamoghini

 

@Fluidi

Provo po ashtu

Dua lipa

Dua Lipa dhe këshillat e saj

Me tekstin e zbukuruar për dyshemenë e klubeve të vallëzimit dhe pllakatet e marsheve protestuese, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.