HOROSKOPI

Horoskopi për 4 Shkurt 2017

horoskopi

Dashi Sot duhet të organizoheni me partnerin/en, sepse koha që keni në dispozicion nuk është e mjaftueshme për të mbyllur çdo aktivitet të menduar. Beqarët nëse duan të mos lëndohen dhe të gabojnë lidhur me të ardhmen, bëjnë mirë të mos nxitohen me vendimet. Në planin financiar nuk do keni …

Lexo më shumë

Horoskopi për muajin Shkurt

data, horoskopi, fun

Dashi Shkurti do të çojë në maja vetëbesimin, sharmin dhe këmbënguljen tuaj. Do të hyni lehtë në lojën erotike duke shtuar mundësitë për një lidhje, ndërkohë që do të bëni edhe një bisedë të vogël me veten për të qartësuar njëherë e mirë se çfarë kërkon nga ajo. Sidomos gjatë …

Lexo më shumë

Horoskopi: 01 Janar 2017

data, horoskopi, fun

Dashi Do keni disa mosmarrëveshje te vogla gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift megjithatë marrëdhënia do përmirësohet me kalimin e orëve. Beqaret nuk do jene ende gati për te filluar një histori dashurie kështu qe do vazhdojnë te qëndrojnë vetëm. Ne planin financiar do keni fat me shumice …

Lexo më shumë

Horoskopi: 14 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi: 13 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi 21/3 – 20/4 Me Hënën që është në anën e kundërt do të jetë shumë e vështirë për ju që jeni në lidhje që të ruani qetësinë. Beqarët do tregohen të matur. Demi 21/4 – 21/5 Yjet premtojnë shumë gjëra të reja për të dashuruarit. Mund të jetë një moment …

Lexo më shumë

Horoskopi për 1 Dhjetor, 2016

Dashi 21/3 – 20/4 Ju që jeni në një marrëdhënie jeni nën ndikimin e Jupiterit, prandaj nuk duhet të keni shumë iluzione. Beqarët duhet të tentojnë të bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Sektori i financave, i favorizuar. Demi 21/4 – 21/5 Parashikohet ditë pozitive nën shenjën e Afërditës dhe Hënës, që …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!