Ballina / HOROSKOPI (page 55)

HOROSKOPI

Horoskopi: 16 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi Në sajë të ndikimit të Uranit, Saturnit dhe Plutonit, dita do të jetë e luhatur. Megjithatë do arrini të dominoni ndaj atyre që ju vendosin në vështirësi, duke futur në lojë kartat fituese. Demi Dikush prej jush do të ketë një mundësi të mirë, për të plotësuar diçka që …

Lexo më shumë

Horoskopi: 15 Nëntor, 2016

horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Do t’ju duhet të reflektoni mbi një përgjigje që do t’i jepni partnerit/es, edhe pse do t’ju duket e kotë dhe e thjeshtë: është e nevojshme që t’i shihni gjërat në perspektivë. DEMI 21/4 – 21/5 Ka ardhur momenti që të luftoni për marrëdhënien tuaj në …

Lexo më shumë

Horoskopi: 14 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi: 13 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi 21/3 – 20/4 Me Hënën që është në anën e kundërt do të jetë shumë e vështirë për ju që jeni në lidhje që të ruani qetësinë. Beqarët do tregohen të matur. Demi 21/4 – 21/5 Yjet premtojnë shumë gjëra të reja për të dashuruarit. Mund të jetë një moment …

Lexo më shumë

Horoskopi: 12 Nëntor, 2016

horoskopi

Dashi Sot ju që jeni në një marrëdhënie do t’i pranoni të gjitha situatat ashtu siç janë. Beqarët do kenë sukses në dashuri. Financat nuk do jenë aspak të këqija. Demi Situatat sentimentale mund të ngarkohen disi sot. Beqarët do kenë planetët në krah, prandaj mund të hedhin çdolloj hapi …

Lexo më shumë

Horoskopi, 7 Nëntor 2016

horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi për 1 Dhjetor, 2016

Dashi 21/3 – 20/4 Ju që jeni në një marrëdhënie jeni nën ndikimin e Jupiterit, prandaj nuk duhet të keni shumë iluzione. Beqarët duhet të tentojnë të bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Sektori i financave, i favorizuar. Demi 21/4 – 21/5 Parashikohet ditë pozitive nën shenjën e Afërditës dhe Hënës, që …

Lexo më shumë