Ballina / HOROSKOPI (page 52)

HOROSKOPI

Horoskopi: 20 Dhjetor, 2016

Dashi Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni sot dhe marrëdhënia me partnerin do mbetet e mire. Do shkëmbeni idetë dhe mendimet me te. Beqaret nuk do e ndryshojnë dot statusin edhe pse do mundohen gjithë kohës. Financat do jene shume te dobëta për shkak te shpenzimeve te jashtëzakonshme …

Lexo më shumë

Horoskopi: 17 Dhjetor, 2016

Dashi Ndjenjat për partnerin tuaj do forcohen edhe me tepër gjate kësaj dite. Shprehini sa me shume ato dhe do e shihni qe ambienti do jete me entuziazmues. Beqaret do lodhen se kërkuari, por gjithë mundi do iu dale për mire. Ka shume gjasa te takojnë personin e ëndrrave. Ne …

Lexo më shumë