HOROSKOPI

Horoskopi për 5 qershor

horoskopi

Dashi Për sa iu përket çështjeve te zemrës, gjithçka do ndryshoje qe sot. Do keni me tepër nevoje për qetësi ne jetën ne çift dhe do bëni me shume tolerime sesa mendonit. Beqaret do kenë një mundësi te mire për te pasur takimin e ëndrrave, mos e humbni rastin. Ne …

Lexo më shumë

Horoskopi për 4 qershor

horoskopi

Dashi Dite mjaft romaneske dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret duhet te joshin pa pushim gjate kësaj dite sepse mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te …

Lexo më shumë

Horoskopi për 2 qershor

horoskopi

Dashi Dita e sotme do të jetë e varfër për sa u përket lajmeve të reja. Nga pikëpamja profesionale mos i jepni shumë peshë një propozimi pune pa e vlerësuar me kujdes. Në sektorin e ndjenjave paraqitet gjithçka mirë, do të keni një mirëkuptim perfekt me partnerin. Demi Mos u …

Lexo më shumë

Horoskopi për 31 Maj 2020

Horoskopi

Dashi Perspektivat për jetën sentimentale te çifteve do jene shume te mira gjate kësaj dite. Do iu jepni shume rëndësi ndjenjave dhe do bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël. Beqaret do vazhdojnë te mbeten serish vetëm edhe pse nuk do e ndiejnë shume vetminë. Për menaxhimin e financave kërkoni ndihmën …

Lexo më shumë

Horoskopi për 30 Maj 2020

Horoskopi

Dashi Nuk do mërziteni aspak ne krahët e partnerit tuaj gjate kësaj dite, përkundrazi emocionet do jene me te fuqishme se me pare. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret duhet te përgatiten për takime impresionuese te cilat mund t’ua ndryshojnë përgjithmonë jetën. Me financat tregohuni te matur. Po shpenzuat me kursim çdo …

Lexo më shumë

Horoskopi për 27 maj

horoskopi

Dashi Do tregoheni me te hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do ta përforconi bashkëpunimin. Disa mund te mendojnë te hedhin disa hapa me tej dhe t’i bëjnë gjerat me serioze. Beqaret do kenë një takim te veçante, por nuk do preferojnë te krijojnë një lidhje me personin …

Lexo më shumë