Ballina / HOROSKOPI (page 40)

HOROSKOPI

Horoskopi për 15 Korrik 2017

horoskopi

Dashi Sot dita nis e qetë dhe në punë keni një bashkëpunim shumë të mirë me kolegët tuaj. Mbrëmja në shoqërinë e partnerit/es do të ketë surpriza. Beqarët më mirë të tregohen realistë dhe të jenë me këmbë në tokë nëse duan të ndryshojnë statusin dhe të mos pësojnë zhgënjime. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 12 Korrik 2017

horoskopi

Siç e dini mirë, Shkurti është një muaj shumë i rëndësishëm përsa i përket pjesës së ndjenjave, pasi gjatë tij ndodhin disa lëvizje të planetëve dhe disa ngjarje që na çojnë në zhvillime të vazhdueshme. Pra le të shikojmë se si ato që thamë më sipër ndikojnë në të gjitha shenjat …

Lexo më shumë

Horoskopi për 10 Korrik 2017

horoskopi

Dashi Sot duhet të organizoheni me partnerin/en, sepse koha që keni në dispozicion nuk është e mjaftueshme për të mbyllur çdo aktivitet të menduar. Beqarët nëse duan të mos lëndohen dhe të gabojnë lidhur me të ardhmen, bëjnë mirë të mos nxitohen me vendimet. Në planin financiar nuk do keni …

Lexo më shumë

Horoskopi 9 Korrik 2017

horoskopi

Dashi Marsi do jete planeti me i favorshëm për sektorin e dashurisë dhe do ju beje qe te përjetoni ndjesi si asnjëherë me pare. Do ndiheni te plotësuar si asnjëherë me pare. Beqaret me ne fund do mund te fillojnë një lidhje sekrete, por mjaft interesante. Buxhetin do duhet te …

Lexo më shumë

Horoskopi për 6 Korrik 2017

horoskopi

Dashi Dite mjaft romaneske dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret duhet te joshin pa pushim gjate kësaj dite sepse mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te …

Lexo më shumë

Horoskopi për 5 Korrik 2017

horoskopi

Dashi Duhet të jeni sa më konstruktivë në raportet e reja që keni ndërmarrë së fundmi në çift. Si nga ana afektive dhe ajo profesionale çdo gjë është në rrugë të mirë. Beqarët do realizojnë takime interesante sot dhe çdo ndryshim në jetën e tyre do varet tërësisht nga vendimet …

Lexo më shumë