HOROSKOPI

Horoskopi për 27 Shkurt 2020

Horoskopi

Dashi Shkurti do të çojë në maja vetëbesimin, sharmin dhe këmbënguljen tuaj. Do të hyni lehtë në lojën erotike duke shtuar mundësitë për një lidhje, ndërkohë që do të bëni edhe një bisedë të vogël me veten për të qartësuar njëherë e mirë se çfarë kërkon nga ajo. Sidomos gjatë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 26 Shkurt 2020

horoskopi

Dashi Po kaloni një moment reflektimi, lidhur me çështjet private. Yjet kërkojnë që të shuani çdo dyshim dhe pasiguri që ju shqetëson. Kjo është dita e duhur për të rigjetur entuziazmin ata që janë vetëm, ku një njohje e re do i bëjë kureshtarë. Në sajë të ndikimit të Hënës, …

Lexo më shumë

Horoskopi 24 shkurt 2020

data, horoskopi, fun

Dashi Parashikimet për të gjitha shenjat sot do të kushtëzohen nga hëna e plotë te Virgjëresha. Për ju parashikohet sukses profesional dhe në dashuri. Programe dhe kontrata për të ardhmen e afërt. Beqarët edhe pse do realizojnë takime mbresëlënëse, nuk duhet të nxitoheni për lidhje. Financat do dini si t’i …

Lexo më shumë

Horoskopi 20 Shkurt 2020

data, horoskopi, fun

Dashi Konfigurimi i yjeve do jete shume i favorshem gjate kesaj dite per jeten tuaj ne cift. Mirekuptimi dhe bashkepunimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Beqaret do hapin nje faqe te re ne jeten e tyre. Nuk do jeni me vetem dhe do perjetoni kenaqesi te reja. Ne planin financiar …

Lexo më shumë

Horoskopi për 19 Shkurt 2020

horoskopi

Dashi Se bashku me partnerin tuaj do beni disa cmenduri gjate kesaj dite, vetem e vetem qe te perjetoni emocione te medha. Do kaloni caste te paharruara e magjepsese. Edhe per beqaret pritet te ndodhin gjera emocionuese dhe te kendshme. Disa do fillojne aventura sharmante. Financat do jene te qendrushme, …

Lexo më shumë