Ballina / HOROSKOPI (page 30)

HOROSKOPI

Horoskopi për 7 Janar 2018

horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Yjet parashikojnë debate të njëpasnjëshme sot në çift. Nuk do ndiheni mirë për asnjë çast dhe do dëshironi herë pas here t’i largoheni partnerit. DEMI 21/4 – 21/5 Marrëdhënia me partnerin ka për t’u përmirësuar tej mase sot. Do jeni më të logjikshëm dhe do dini …

Lexo më shumë

Horoskopi për 5 Janar 2018

Dashi Do keni disa mosmarrëveshje te vogla gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift megjithatë marrëdhënia do përmirësohet me kalimin e orëve. Beqaret nuk do jene ende gati për te filluar një histori dashurie kështu qe do vazhdojnë te qëndrojnë vetëm. Ne planin financiar do keni fat me shumice …

Lexo më shumë

Horoskopi për 3 Janar 2018

horoskopi

Dashi Ju qe jeni ne çift duhet ta lini veten te lire gjate kësaj dite dhe t’i lini emocionet t’iu udhëheqin. Pritet te kaloni momente te këndshme e te lumtura. Beqaret, edhe ata qe nuk e kane ëndërruar dashurinë, do kenë takime te veçanta e emocionuese. Financat duan një riorganizim …

Lexo më shumë

Horoskopi për 1 Janar 2018

horoskopi

Dashi Sot nuk duhet të bëni asgjë që mund t’ju vër në kundërshtim me kolegët dhe miqtë. Përpiquni të fitoni besimin e tyre dhe të jeni tolerantë. Mos kritikoni këdo. Edhe në dashuri tregoni kujdes. Demi Dërgoni buzëqeshje atje ku ka tension dhe frikë. Provoni të kuptoni ndjenjat e të …

Lexo më shumë

HOROSKOPI 2018 – Bricjapi

horoskopi vjetor, 2018

Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar) Që në fillim 2018-ta do të dallojë për energjinë pozitive, gjallërinë dhe dëshirën për nisma të reja. Falë qëndrimit të gjatë të Saturnit në shenjën tuaj, pikërisht në muajt e parë të 2018-ës, diplomacia, dashuria, mirësia do të shoqërohen nga një vendosmëri e pakontrollueshme …

Lexo më shumë