HOROSKOPI

Horoskopi për 10 Mars

Horoskopi

DASHI Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje serioze. Merrini gjerat lehte dhe lerjani gjithcka kohes. Ne planin financiar do keni mundesi te …

Lexo më shumë

Horoskopi për 9 Mars 2020

horoskopi

DASHI21. mars – 20. prill Mos jini shumë të ashpër me të dashurin/ën tuaj, ju rrezikoni ta izoloni atë. Megjithatë, gjithçka do të jetë kalimtare dhe shumë shenja pritet të përjetojnë emocione të forta. Beqarët do të jetojnë një ditë të mbushur me surpriza, menjëherë pas një pritjeje të gjatë! …

Lexo më shumë

Horoskopi për 8 Mars 2020

horoskopi

DASHI21. mars – 20. prill Venusi do ketë ndikim shume pozitiv tek jeta juaj ne çift gjate kësaj jave. Partneri do ua plotësojë te gjitha dëshirat qe keni dhe do nxiheni me te plotësuar se me pare. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe sakrifica ekstreme vetëm për ta ndryshuar …

Lexo më shumë

Horoskopi për 7 Mars 2020

Horoskopi

Dashi Ditën e sotme do t’ju duhet t’i kushtoheni së tepërmi punës, megjithatë pa neglizhuar edhe ndjenjat. Sot ju do të keni një energji shumë të veçantë, pothuajse unike, që do t’ju shtyjë në krahët e partnerit/es. Ata që janë vetëm do të bëjnë takime të shkëlqyera falë aleancës misterioze …

Lexo më shumë

Horoskopi për 6 Mars 2020

horoskopi

Dashi Fazë reflektimi, asgjë e rëndësishme për jetën private, përveç atyre që nuk i kanë rezistuar thirrjes së një tundimi. Nuk ka lajme të mira. Beqarët do të duhet të përdorin ato rezerva të energjisë që ju kanë mbetur për të bërë për vete një person. Sot do të keni …

Lexo më shumë

Horoskopi për 5 Mars 2020

horoskopi

Dashi Një ditë ideale për tu relaksuar, do të ishte mirë të kaloni disa ditë pushimi. Nëse jeni në një marrëdhënie, bëni mirë t’i bëni të ditur partnerit/es rëndësinë e pranisë së tij/saj në jetën tuaj! Edhe beqarët mund të organizohen për një fundjavë të mirë! Në punë mbajini sytë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 4 Mars 2020

Horoskopi

Dashi Një ditë fantastike ju pret, për tu gëzuar më së shumti në të gjitha frontet. Dashuria dhe pasioni do të luajë një rol kryesor në marrëdhënien tuaj! Sot gjithçka shkon mirë dhe madje edhe beqarët do përfshihen nga një dëshirë e pakontrollueshme për të treguar ndjenjat e tyre! Studimi …

Lexo më shumë

Horoskopi për 3 Mars 2020

horoskopi

Dashi Momente të mrekullueshme për të dashuruarit, ju jeni më të qetë dhe të dashur dhe partneri/ja e percepton mirë këtë. Erosi është i lartë dhe është në harmoni të plotë me bashkëpunimin me njeriun tuaj të zemrës! Edhe beqarët do të bëjnë takime të reja që do t’i rrahë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 2 Mars 2020

horoskopi

Dashi Hëna e shfrenuar dhe Urani nuk janë më të mirët për shenjën tuaj dhe sot ju do përjetoni shumë konfuzion. Mos hezitoni të bisedoni me një mik apo partnerin/en për një zgjedhje të mundshme. Beqarët do të duhet të përpiqen të jenë më pak të pavendosur dhe me shumë …

Lexo më shumë