Ballina / HOROSKOPI (page 22)

HOROSKOPI

Horoskopi për 5 Maj 2018

Horoskopi

Dashi Sot do të hasni në shumë sfida të rrezikshme, megjithatë keni mësuar shumë nga përvoja juaj e mëparshme dhe do të dini si të silleni. Demi Nuk mund t`i injoroni presionet që vijnë nga ambienti i jashtëm. Rrjedhojë e gjithë këtyre do të jetë ndryshimi i planeve tuaja për …

Lexo më shumë

Horoskopi për 4 Maj 2018

Horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Do të habiteni teksa do të shihni magjinë e rezultateve që do të merrni nga partneri/ja falë impenjimit tuaj maksimal. Vazhdoni më tej për të arritur më shumë qëllime. DEMI 21/4 – 21/5 Nuk duhet ta merrni lehtësisht një të papritur që do të rrezikojë marrëdhënien tuaj në …

Lexo më shumë

Horoskopi për 3 Maj 2018

Horoskopi

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta, mjafton që pranë të keni njeriun e zemrës. Beqarët do takojnë persona që do i bëjnë të ëndërrojnë, por nuk duhet të hedhin hapa pa u menduar. Sektori i financave do jetë i mirë. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 2 Maj 2018

Horoskopi

Dashi Mos i lini që të ikin rastet e sotme për të qëndruar me njeriun tuaj të zemrës, pasi ato momente janë vërtet të rëndësishëm për ju. Beqarët ka mundësi të kenë dashuri me shikim të parë dhe jeta mund t’ju ndryshojë përgjithmonë. Në planin financiar duhet të bëni kujdes. …

Lexo më shumë

Horoskopi 29 Prill 2018

Horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Do e mbroni gjatë gjithë kohës jetën tuaj në çift dhe nuk do të lejoni askënd që t’ua prishë këtë harmoni që keni ndërtuar. Në planin financiar do keni ide të shkëlqyera. DEMI 21/4 – 21/5 Ditë e zymtë për të gjithë të dashuruarit kjo e premte e …

Lexo më shumë

Horoskopi për 26 Prill 2018

Horoskopi

Dashi  Kjo është një ditë e favorshme për të pasur përjetime të forta emocionale. Mund të provoni ndjesi të forta dhe do të shmangni me sukses rreziqet. Do të ketë shumë gjasa që financat tuaja të përmirësohen ndejshëm. Ndërsa në punë, një projekt që do ju ofrohet sot, do të mundësojë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 25 Prill 2018

horoskopi

Dashi Dita e shtunë parashikohet që të jetë një ditë e mbushur me surpriza. Do të argëtoheni tej mase gjatë kësaj dite dhe në të njëjtën kohë do të përcaktoni objektivat tuaja për të ardhmen. Demi Potenciali juaj gjatë kësaj dite do të jetë i lartë, çka do të bëjë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 23 Prill 2018

Horoskopi

Dashi Do të mund të rizbuloni pasionet e vjetra në marrëdhënien tuaj në çift, të cilat do t’ju japin një entuziazëm të madh dhe të dobishëm. Duhet të mbani një qëndrim të fortë ndaj personit të zemrës. Demi Do të keni mundësi të tregoni vlerat reale dhe të festoni me …

Lexo më shumë