Ballina / HOROSKOPI (page 21)

HOROSKOPI

Horoskopi për 20 Maj 2018

Horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Ditë harmonike për të gjithë ata që janë në një lidhje. Beqaret do jenë edhe më sinusale dhe do e gjejnë personin që kanë kërkuar prej kohësh. DEMI 21/4 – 21/5 Nëse jeni në çift nuk duhet të impononi vullnetin tuaj dhe të kërkoni që partneri të bëjë …

Lexo më shumë

Horoskopi 18 Maj 2018

Horoskopi

Dashi Sot ndiqni një inspirim që i takon diçkaje, që e keni pasur para syve, por që kurrë nuk e keni parë. Beqarët nuk duhet të nxitohen për të ndryshuar statusin pasi do kenë probleme serioze. Buxheti nuk do jetë në gjendje të mirë. Demi Nervozizmi me të cilin do …

Lexo më shumë

Horoskopi për 13 Maj 2018

horoskopi

Bricjapi (21.12-20.01) Një projekt hulumtues do të jetë sfidues. Nuk do të keni mundësi të gjeni gjithë informacionin që ju nevojitet. Për fat të mirë është një nga ato situatat kur ju jeni të vetëdijshëm me atë që dini. Në vend se të bëni një prezantim mbresëlënës, më mirë merruni …

Lexo më shumë

Horoskopi për 12 Maj 2018

horoskopi

Dashi 21/3 – 20/4 Ju që jeni në një marrëdhënie jeni nën ndikimin e Jupiterit, prandaj nuk duhet të keni shumë iluzione. Beqarët duhet të tentojnë të bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Sektori i financave, i favorizuar. Demi 21/4 – 21/5 Parashikohet ditë pozitive nën shenjën e Afërditës dhe Hënës, që …

Lexo më shumë

Horoskopi për 11 Maj 2018

Horoskopi

Dashi 21 Mars – 19 Prill Jeta ne cift nuk do jete aq e mire sot dhe kjo fale ndikimit te Neptunit. Mos pretendoni gjithmone se keni te drejte sepse situata mund te nderlikohet se tepermi. Merkuri do iu ofroje beqareve mundesi te mira per te takuar persona interesante. Shfrytezojini …

Lexo më shumë

Horoskopi për 10 Maj 2018

Horoskopi

Dashi Sot ju që jeni në një marrëdhënie do t’i pranoni të gjitha situatat ashtu siç janë. Beqarët do kenë sukses në dashuri. Financat nuk do jenë aspak të këqija. Demi Situatat sentimentale mund të ngarkohen disi sot. Beqarët do kenë planetët në krah, prandaj mund të hedhin çdolloj hapi …

Lexo më shumë