Ballina / HOROSKOPI (page 20)

HOROSKOPI

Horoskopi për 26 Prill 2018

Horoskopi

Dashi  Kjo është një ditë e favorshme për të pasur përjetime të forta emocionale. Mund të provoni ndjesi të forta dhe do të shmangni me sukses rreziqet. Do të ketë shumë gjasa që financat tuaja të përmirësohen ndejshëm. Ndërsa në punë, një projekt që do ju ofrohet sot, do të mundësojë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 25 Prill 2018

horoskopi

Dashi Dita e shtunë parashikohet që të jetë një ditë e mbushur me surpriza. Do të argëtoheni tej mase gjatë kësaj dite dhe në të njëjtën kohë do të përcaktoni objektivat tuaja për të ardhmen. Demi Potenciali juaj gjatë kësaj dite do të jetë i lartë, çka do të bëjë …

Lexo më shumë

Horoskopi për 23 Prill 2018

Horoskopi

Dashi Do të mund të rizbuloni pasionet e vjetra në marrëdhënien tuaj në çift, të cilat do t’ju japin një entuziazëm të madh dhe të dobishëm. Duhet të mbani një qëndrim të fortë ndaj personit të zemrës. Demi Do të keni mundësi të tregoni vlerat reale dhe të festoni me …

Lexo më shumë

Horoskopi për 19 Prill 2018

horoskopi

Dashi Mos i lini që të ikin rastet e sotme për të qëndruar me njeriun tuaj të zemrës, pasi ato momente janë vërtet të rëndësishëm për ju. Beqarët ka mundësi të kenë dashuri me shikim të parë dhe jeta mund t’ju ndryshojë përgjithmonë. Në planin financiar duhet të bëni kujdes. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 18 Prill 2018

horoskopi

Dashi Jupiteri i ndodhur në një pozicion shumë të mirë do t’ju dhurojë sukses dhe shumë qetësi. Mos nxitoni me dashurinë ndaj të tjerëve. Demi Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat do të jenë të favorizuara për ju sot. Gjithsesi evitoni vendet e mbyllura. Binjakët Do të drithëroheni nga një njohje e …

Lexo më shumë

Horoskopi për 17 Prill 2018

horoskopi

Dashi Jupiteri do t’ju dhurojë sukses dhe qetësi në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do e kalojnë kohën me miqtë. Gjendja financiare do vazhdojë të mbetet shqetësuese. Demi Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat nuk do të mungojnë sot për të dashuruarit. Beqarët më në fund shpirtin e tyre binjak. Në planin …

Lexo më shumë

Horoskopi për 16 Prill 2018

horoskopi

Bricjapi (21.12-20.01) Një projekt hulumtues do të jetë sfidues. Nuk do të keni mundësi të gjeni gjithë informacionin që ju nevojitet. Për fat të mirë është një nga ato situatat kur ju jeni të vetëdijshëm me atë që dini. Në vend se të bëni një prezantim mbresëlënës, më mirë merruni …

Lexo më shumë