HOROSKOPI

Horoskopi për 19 mars

horoskopi

Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe …

Lexo më shumë

Horoskopi për 17 Mars

horoskopi

Dashi Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat …

Lexo më shumë

Horoskopi për 16 mars

horoskopi

Dashi Për pjesën me te madhe te të dashuruarve kjo dite do jete emocionuese dhe e mbushur me pasion te zjarrte. Do bini dakord për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe do kuptoheni qofte edhe me një shikim. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite te zakonshme …

Lexo më shumë

Horoskopi për 15 mars

horoskopi

Dashi Ju qe jeni ne çift duhet ta lini veten te lire gjate kësaj dite dhe t’i lini emocionet t’iu udhëheqin. Pritet te kaloni momente te këndshme e te lumtura. Beqaret, edhe ata qe nuk e kane ëndërruar dashurinë, do kenë takime te veçanta e emocionuese. Financat duan një riorganizim …

Lexo më shumë

Horoskopi për 14 mars

horoskopi

Dashi Gjate kësaj dite zemra juaj do jete e qete. Partneri do iu qëndrojë pranë gjate gjithë kohës dhe do iu beje te ndiheni me se miri. Nga ana tjetër, ne mesdite mund t’iu përgatisë një surprize te këndshme. Takimet për beqaret nuk do mungojnë. Zgjidhni ju çfarë doni te …

Lexo më shumë

Horoskopi për 13 Mars

horoskopi

Dashi  Nese keni nje lidhje te qendrueshme, Venusi do ua beje diten edhe me te bukur dhe harmonike. Emocionet do vijne njera pas tjetres. Beqaret do jene mjaft terheqes dhe do kene mundesi te shumta per te njohur persona interesante. Me shpenzimet duhet te tregoheni sa me te kursyer nese …

Lexo më shumë

Horoskopi për 12 Mars

horoskopi

Dashi Hëna në Gaforre qëndron kundër jush. Është e vështirë për të identifikuar arsyet, por është e qartë për të gjithë se jeni në një gjendje të keqe, ndoshta për një çështje zemre. Për të imponuar vëmendjen e atyre që doni, përqendrohuni te ëmbëlsia. Beqarët duhet të jenë të kujdesshëm …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 11 mars

horoskopi

Dashi Ka rrezik që sot të mos merreni vesh mirë me partnerin tuaj ju të dashuruarit dhe herë pas here do lindin edhe mosmarrëveshje me të. Për beqaret gjërat do jenë disi më pozitive. Merkuri do nxitë takimet e njëpasnjëshme. Për sa iu përket financave, dita ka për të qene …

Lexo më shumë

Horoskopi për 10 Mars

Horoskopi

DASHI Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje serioze. Merrini gjerat lehte dhe lerjani gjithcka kohes. Ne planin financiar do keni mundesi te …

Lexo më shumë