Ballina / HOROSKOPI (page 19)

HOROSKOPI

HOROSKOPI 2018 – Bricjapi

horoskopi vjetor, 2018

Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar) Që në fillim 2018-ta do të dallojë për energjinë pozitive, gjallërinë dhe dëshirën për nisma të reja. Falë qëndrimit të gjatë të Saturnit në shenjën tuaj, pikërisht në muajt e parë të 2018-ës, diplomacia, dashuria, mirësia do të shoqërohen nga një vendosmëri e pakontrollueshme …

Lexo më shumë