HOROSKOPI

Horoskopi ditor, 5 prill

horoskopi

Dashi Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene te mira gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do përgatisni një darke romantike dhe mjaft te këndshme. Kritikat lërini për me vone. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë një person te huaj, i cili ka ardhur këtu vetëm për çështje …

Lexo më shumë

Horoskopi për 4 Prill

horoskopi

Dashi Java ashtu si zakonisht do të nisë nxitimthi për ju, por do të mund të mbështeteni te Mërkuri për t’ia dalë mbanë. Do të reflektoni shumë energji dhe kjo do të bëjë që ta mbyllni ditën të kënaqur. Kushtojini më shumë vëmendje dashurisë sot dhe bëni kujdes me financat. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 3 Prill

horoskopi

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të kënaqur edhe vetëm me shoqërinë e partnerit/es. Beqarët nuk duhet të jenë shumë kërkues, sepse ndryshe do vazhdojnë të mbesin vetëm. Për financat kombinimi i yjeve do jetë i favorshëm. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 02 Prill 2020

Horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi për 31 Mars

horoskopi

Dashi – Nëse deri me sot e keni lënë disi pas dore partnerin tuaj, sot duhet te ndryshoni sjellje me te ne mënyrë qe te mos e humbni. Ndjenjat shprehjani sa me tepër dhe mos ngurroni te përgatisni edhe surpriza. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe sakrifica ekstreme qe ta …

Lexo më shumë

Horoskopi për 29 Mars

horoskopi

Dashi Ata që janë në një marrëdhënie dashurie duhet të tregohen të kujdesshëm gjatë kësaj dite. Ekzistojnë persona që duan të hakmerren shumë ndaj jush. Beqarët do takojnë disa persona interesantë sot dhe nuk do qëndrojnë edhe për një kohë të gjatë vetëm. Financat do jenë të mira, nuk keni …

Lexo më shumë

Horoskopi për 28 mars

horoskopi

Dashi  Do të jeni shumë komunikues dhe spontanë dhe kjo sjellje do ju lejojë të bashkëpunoni në projekte të rëndësishme për të arritur synimin tuaj profesional. Në dashuri parashikohet një mbrëmje e qetë dhe në harmoni. Ata që janë vetëm fati u ka rezervuar disa takime interesante. Kushtojini vëmendjen e duhur. …

Lexo më shumë

Horoskopi për 26 Mars

horoskopi

Dashi – Puno në projekte që kërkojnë imagjinatë dhe ndjeshmëria mund t’ju tregojë shumë për ditën tuaj. Diku në thellësi investigimi mund të përfshihet. Puna mund të kërkojë shumë energji dhe përqëndrim, ndoshta më shumë se ajo që prisni, por ju duhet të jeni më të kënaqur me rezultatet në …

Lexo më shumë