HOROSKOPI – InfoGlobi https://infoglobi.com Lajmet kryesore nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota Wed, 18 Sep 2019 07:07:42 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.3 Këta janë mashtruesit më të mëdhenj të horoskopit https://infoglobi.com/keta-jane-mashtruesit-me-te-medhenj-te-horoskopit/ https://infoglobi.com/keta-jane-mashtruesit-me-te-medhenj-te-horoskopit/#respond Wed, 18 Sep 2019 07:07:42 +0000 https://infoglobi.com/?p=151901 Këta janë mashtruesit më të mëdhenj të horoskopit

Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t’ju përfitojnë. Në fillim do t’ua bëjnë qejfin maksimalisht, por pas një kohe, kur e kuptojnë se “ju kanë” dhe se më nuk janë të detyruar të përpiqen, fillojnë të tregojnë fytyrën e …

The post Këta janë mashtruesit më të mëdhenj të horoskopit appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/keta-jane-mashtruesit-me-te-medhenj-te-horoskopit/feed/ 0
Horoskopi për 18 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-18-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-18-shtator-2019/#respond Tue, 17 Sep 2019 19:05:48 +0000 https://infoglobi.com/?p=87101 Horoskopi për 18 Shtator 2019

Dashi Ditë plot humor do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës mirë dhe gati të merrni edhe vendime me rëndësi. Beqarët do e kërkojnë me ngulm princin e kaltër dhe do bëjnë edhe sakrifica vetëm për ta gjetur. Demi Ndryshe nga zakonisht, kësaj here do i …

The post Horoskopi për 18 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-18-shtator-2019/feed/ 0
Kjo është shenja më joshëse e horoskopit https://infoglobi.com/kjo-eshte-shenja-me-joshese-e-horoskopit/ https://infoglobi.com/kjo-eshte-shenja-me-joshese-e-horoskopit/#respond Tue, 17 Sep 2019 06:06:43 +0000 https://infoglobi.com/?p=151763 Kjo është shenja më joshëse e horoskopit

Kjo është shenja më joshëse e horoskopit Ka tërheqje misterioze, por edhe josh për ta zbuluar. Në këtë qëndron paradoksi i dashurisë si të tillë: deri sa dikush na është enigmë, ai na tërheq. Kur e “zbulojmë”, dëshira shuhet. Kjo shenjë e horoskopit tërheq para së gjithash me misteriozitetin e saj. Është joshëse dhe anën …

The post Kjo është shenja më joshëse e horoskopit appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/kjo-eshte-shenja-me-joshese-e-horoskopit/feed/ 0
Horoskopi për 17 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-17-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-17-shtator-2019/#respond Mon, 16 Sep 2019 19:04:24 +0000 https://infoglobi.com/?p=87218 Horoskopi për 17 Shtator 2019

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta, mjafton që pranë të keni njeriun e zemrës. Beqarët do takojnë persona që do i bëjnë të ëndërrojnë, por nuk duhet të hedhin hapa pa u menduar. Sektori i financave do jetë i mirë. Demi Rivalitet në dashuri dhe …

The post Horoskopi për 17 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-17-shtator-2019/feed/ 0
Horoskopi për 16 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-16-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-16-shtator-2019/#respond Sun, 15 Sep 2019 19:03:23 +0000 https://infoglobi.com/?p=87214 Horoskopi për 16 Shtator 2019

Më në fund jeni në elementin tuaj, së paku kur është fjala për dhënien dhe shfaqjen e dashurisë ndaj të tjerëve. Në ju ka thellësi, forcë e pakufishme dhe butësi. Të gjitha këto do t’ju ndihmojnë të kaloni një humbje të madhe apo ndryshimet, të cilat janë të domosdoshme. Ndonëse ndoshta në fillim do të …

The post Horoskopi për 16 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-16-shtator-2019/feed/ 0
Gruaja në këtë shenjë është xheloze e kapriçioze https://infoglobi.com/gruaja-ne-kete-shenje-eshte-xheloze-e-kapricioze/ https://infoglobi.com/gruaja-ne-kete-shenje-eshte-xheloze-e-kapricioze/#respond Sun, 15 Sep 2019 05:54:52 +0000 https://infoglobi.com/?p=151334 Gruaja në këtë shenjë është xheloze e kapriçioze

Gruaja në këtë shenjë është tepër xheloze dhe ekskluzive. Ajo dashurinë e vë në plan të parë, gjë që e shpie në situata të ndërlikuara. Është përplot kërkesa, shpesh e pakënaqur dhe kapriçioze. E megjithatë, kur e gjen burrin i cili ia del që disi ta kuptojë dhe t’ia plotësojë dëshirat, ajo mund të bëhet …

The post Gruaja në këtë shenjë është xheloze e kapriçioze appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/gruaja-ne-kete-shenje-eshte-xheloze-e-kapricioze/feed/ 0
Horoskopi për 15 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-15-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-15-shtator-2019/#respond Sat, 14 Sep 2019 19:02:51 +0000 https://infoglobi.com/?p=87212 Horoskopi për 15 Shtator 2019

Dashi Ka rrezik qe për çiftet te shtohen zënkat dhe debatet gjate kësaj dite. Do e urreni dëshirën e tjetrit për t’iu dominuar dhe do ja bëni te ditur atij ketë gjë. Deri ne mbrëmje nuk do kenë te mbaruar mosmarrëveshjet. Beqaret do kenë nevoje për me shume siguri për te pranuar te fillojnë një …

The post Horoskopi për 15 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-15-shtator-2019/feed/ 0
Horoskopi për 14 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-14-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-14-shtator-2019/#respond Fri, 13 Sep 2019 19:01:56 +0000 https://infoglobi.com/?p=87210 Horoskopi për 14 Shtator 2019

DASHI 21/3 – 20/4 Do të habiteni teksa do të shihni magjinë e rezultateve që do të merrni nga partneri/ja falë impenjimit tuaj maksimal. Vazhdoni më tej për të arritur më shumë qëllime. DEMI 21/4 – 21/5 Nuk duhet ta merrni lehtësisht një të papritur që do të rrezikojë marrëdhënien tuaj në çift dhe mund …

The post Horoskopi për 14 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-14-shtator-2019/feed/ 0
Horoskopi për 13 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-13-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-13-shtator-2019/#respond Thu, 12 Sep 2019 19:59:48 +0000 https://infoglobi.com/?p=87202 Horoskopi për 13 Shtator 2019

Dashi Programi juaj i ditës së sotme do të jetë i dendur dhe intensiv, por vullneti juaj edhe më i vendosur, s’ka si të jetë ndryshe kur temë është presoni juaj i zemrës. Beqarët do fillojnë të ndjejnë diçka të fortë për një mik. Në planin financiar do dini çfarë hapash të merrni. Demi Mos …

The post Horoskopi për 13 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-13-shtator-2019/feed/ 0
Horoskopi për 12 Shtator 2019 https://infoglobi.com/horoskopi-per-12-shtator-2019/ https://infoglobi.com/horoskopi-per-12-shtator-2019/#respond Wed, 11 Sep 2019 18:58:53 +0000 https://infoglobi.com/?p=87199 Horoskopi për 12 Shtator 2019

Dashi Sot do të hasni në shumë sfida të rrezikshme, megjithatë keni mësuar shumë nga përvoja juaj e mëparshme dhe do të dini si të silleni. Demi Nuk mund t`i injoroni presionet që vijnë nga ambienti i jashtëm. Rrjedhojë e gjithë këtyre do të jetë ndryshimi i planeve tuaja për të ardhmen. Binjakët Situata ju …

The post Horoskopi për 12 Shtator 2019 appeared first on InfoGlobi.

]]>
https://infoglobi.com/horoskopi-per-12-shtator-2019/feed/ 0