fbpx

HOROSKOPI

Cka thonë yjet për vitin 2021

horoskopi

Astrologu Jorgo Pulla tregoi dha parashikimin e tij për 12 shenjat e horoskopit sipas yjeve për vitin që po vjen. Astrologu parashikon një vit të mbarë. 2021-shin e konsideron epokë të re për njerëzimin. Ai këshillon që të mos shesim pasuri gjatë këtij viti. Po ashtu sugjeron të mësojmë biologji, …

Lexo më shumë

Horoskopi: 31 Dhjetor

data, horoskopi, fun

Dashi Dite e mbushur me turbullira kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni goxha mosmarrëveshje me personin qe keni ne krah dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dashur. Beqaret nga ana tjetër do realizojnë një takim interesant i cili do i …

Lexo më shumë

Horoskopi: 30 Dhjetor

horoskopi

Dashi Mos i lini që të ikin rastet e sotme për të qëndruar me njeriun tuaj të zemrës, pasi ato momente janë vërtet të rëndësishëm për ju. Beqarët ka mundësi të kenë dashuri me shikim të parë dhe jeta mund t’ju ndryshojë përgjithmonë. Në planin financiar duhet të bëni kujdes. …

Lexo më shumë

Horoskopi: 29 Dhjetor

horoskopi

Dashi Dite e mrekullueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e vlerësoni tej mase sjelljen e partnerit kundrejt jush dhe do mendoni ta bëni te ndihet sa me mire edhe atë. Për beqaret gjithashtu do ketë te reja interesante. Disa mund …

Lexo më shumë

Horoskopi: 28 Dhjetor

horoskopi

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të kënaqur edhe vetëm me shoqërinë e partnerit/es. Beqarët nuk duhet të jenë shumë kërkues, sepse ndryshe do vazhdojnë të mbesin vetëm. Për financat kombinimi i yjeve do jetë i favorshëm. …

Lexo më shumë

Horoskopi: 27 Dhjetor

horoskopi

Dashi Yjet kanë parashikuar një ditë mjaft të bukur për ata që janë në një lidhje. Komunikimi do të jetë në nivelin e tij më të mirë dhe kjo do bëjë që të merreni vesh më së miri me partnerin. Gjithashtu falë kësaj do të mund të zgjidhni edhe problemet …

Lexo më shumë

Horoskopi: 26 Dhjetor

horoskopi

Dashi Sot nuk duhet të bëni asgjë që mund t’ju vër në kundërshtim me kolegët dhe miqtë. Përpiquni të fitoni besimin e tyre dhe të jeni tolerantë. Mos kritikoni këdo. Edhe në dashuri tregoni kujdes. Demi Dërgoni buzëqeshje atje ku ka tension dhe frikë. Provoni të kuptoni ndjenjat e të …

Lexo më shumë

Horoskopi: 25 Dhjetor

horoskopi

Dashi Asnjë planet nuk do të ketë ndikim të drejtpërdrejtë sot në jetën tuaj në çift. E gjithë rrjedha do varet vetëm nga sjellja juaj. Beqarët do jenë më të hapur dhe nuk do i refuzojnë ftesat që do ju bëhen. Shumë gjëra kanë për të ndryshuar deri në mbrëmje. …

Lexo më shumë

Horoskopi: 24 Dhjetor

horoskopi

  DASHI 21/3 – 20/4 Do të merrni disa përgjegjësi të reja dhe ka disa detyra në punë që nuk mund t’ia delegoni të tjerëve. Duhet të shmangni thashethemet. DEMI 21/4 – 21/5 Në këto momente nuk do të keni kufizime, por duhet të fitoni një pavarësi të plotë. Në …

Lexo më shumë

Horoskopi: 23 Dhjetor

horoskopi

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do kene probleme serioze gjate kesaj dite. Mundohuni te ruani qetesine dhe te mos merrni vendime te pamenduara mire. Beqaret do kerkojne te pamunduren por as gjate kesaj dite nuk do arrijne te bejne per vete personin qe kane enderruar. Rikthehuni menjehere ne …

Lexo më shumë