horoskopi

Horoskopi për sot, 2 Nëntor 2019

DASHI 21/3 – 20/4

Do të merrni disa përgjegjësi të reja dhe ka disa detyra në punë që nuk mund t’ia delegoni të tjerëve. Duhet të shmangni thashethemet.

DEMI 21/4 – 21/5

Në këto momente nuk do të keni kufizime, por duhet të fitoni një pavarësi të plotë. Në punë do të keni nevojë të merrni një pushim.

BINJAKËT 22/5 – 21/6

Në këto momente do të lini mënjanë pasiguritë tuaja dhe do të përballoni çdo situatë që do t’ju vijë përpara. Në dashuri do t’ju përshkoj ndjenja e pendimit.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Këmbëngulja do të jetë arma juaj e fortë në këtë fazë. Në punë duhet të përmbaheni inpulsivitetin përball provokimeve.

LUANI 23/7 – 21/8

Do të keni një ditë të këndshme në shoqërinë e shumë miqve. Në jetën private do të përfshiheni nga një pasion dhe romancë.

VIRGJE RESHΑ 22/8 – 23/9

Sot nuk do të kaloni pa u vënë re nga të tjerët dhe do të krijoni mundësi të reja. Në punë do të sqaroheni me një kolegë dhe do të gjeni harmonin.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Në punë nuk duhet të merrni për bazë premtimet që ju janë bërë. Ato janë një mënyrë për të rritur objektivat dhe interesa tuaja.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do të keni mundësi të keni momente të gëzueshme sot. Në punë do të jeni shumë produktivë. Yjet do t’ju favorizojnë në fushën e ndjenjave.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Do të stimuloheni nga një mundësi e re që do keni në horizont. Në punë do të jeni të pasur me ide dhe iniciativa të reja.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Sot do të keni mundësi të rifitoni besimin e një miku tuaj që kishit pak kohë që nuk komunikonit prej pak kohësh.

UJORI 21/1 – 19/2

Kujdes me inpulsivitetin tuaj sepse mund të prishni marrëdhënien me një superiorin tuaj. Në fushën e ndjenjave shkruani një mesazh dashurie.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Sot do të bëni investime të vlefshme për ju dhe karrierën tuaj profesionale. Në punë do të ndiheni pak të lodhur dhe do të jepni minimumin tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.