fbpx
Horoskopi

Horoskopi për sot 18 Qershor 2018

Dashi

Do kaloni një dite te vështirë sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do jeni aspak ne humor. Mundohuni te mos mbani asgjë përbrenda dhe t’ia thoni partnerit çdo gjë qe mendoni. Beqaret nuk do fillojnë menjëherë një histori dashurie, por sot dhe hidhen hapat e para drejt saj. Ne planin financiar nuk do keni as problemin me te vogël. Përkundrazi do bëni edhe disa investime.
Demi

Dite e mbushur me momente te lumtura kjo për te dashuruarit. Partneri do iu përgatisë edhe surpriza te shumta te cilat do iu bëjnë te ndiheni si ne ëndërr. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me ngulm, por t’ia lënë çdo gjë kohës. Do jete me mire edhe për ta. Situata financiare do jene përgjithësisht e qëndrueshme. Sakrificat qe keni bere kohet e fundit do fillojnë te japin frytet e veta.
Binjaket

Do jeni shume te sinqerte me personin qe keni ne krah sot dhe do e zgjidhni se bashku çdo mosmarrëveshje qe do iu dale. Nuk do i mbani as mëri njeri-tjetrit. Planetët do jene te favorshëm edhe për ata qe janë vetëm. Takimet do jene te shumta dhe do iu ngelet atyre te bëjnë zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar do ketë te papritura jo fort te këndshme. Kujdes!
Gaforrja

Ne përgjithësi marrëdhënia ne çift do jete e mire gjate kësaj dite. Nuk do i vini re disa te meta te vogla te partnerit dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Nëse jeni beqare, me shume gjase do takoni personin qe keni ëndërruar prej kohesh. Jeta juaj do marre një tjetër kuptim. Edhe sektori i financave do jete i privilegjuar. Për disa do ketë përmirësime te mëdha.
Luani

Jeta juaj ne çift do ndikohet pozitivisht nga planetët gjate kësaj dite. Nuk do mbani mëri te kota me partnerit, por te dy se bashku do filloni te bëni plane për një te ardhme se bashku. Beqaret nuk duhet te nxitohen sapo te kenë një takim, por duhet te marrin kohen e duhur për te reflektuar. Financat mund te kenë probleme serioze nëse nuk tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet.
Virgjeresha

Dite e kënaqshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe nuk do dashuroni qe dita te ketë një fund. Beqaret do kenë njohje te reja, por ata persona nuk do iu përshtatet aq shume sa për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar do kryeni transaksione afatgjata dhe do e përmirësoni jashtë mase situatën.
Peshorja

Te dashuruarit nuk do kenë një nga ditët me te mora. Te përqendruar tërësisht pas punës ata do e lënë paksa pas dore personin qe kane ne krah. Sharmi i beqareve do i hipnotizoje qe te gjithë sot. Do keni mundësi te zgjidhni cilin person te doni për te filluar një lidhje me te. Financat do jene te paqëndrueshme sepse do kryeni shpenzime te mëdha për objekte luksi.
Akrepi

Dite e mrekullueshme dhe e mbushur me emocione te forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Shfrytëzojeni deri ne fund sepse rralle përsëriten momente te tilla. Beqaret do kenë disa takime interesante, por nuk do jene shume te vendosur për zgjedhjen qe duhet te bëjnë. Ne planin financiar nuk do ketë përmirësime te mëdha, por situata nuk do jete as shume e keqe.
Shigjetari

Kjo e sotmja do jete dite vendimtare për te dashuruarit. Gjithçka do marre një drejtim tjetër edhe me te bukur. Nuk do keni me nevoje te fshiheni, por do e jetoni jetën tuaj ashtu si e dëshironi. Edhe për beqaret perspektivat janë goxha te mira. Përfitoni nga te gjitha mundësitë qe do iu jepen për takime. Te ardhurat do kenë përmirësime te ndjeshme. Me ne fund!
Bricjapi

Dite plot re kjo e sotmja për te dashuruarit. Situata mund t’iu dale jashtë kontrollit dhe nuk do dini çfarë te bëni. Mos flisni me asnjë tjetër për këtë situate perverse me personin qe keni ne krah. Ne këtë kohe qe jetojmë nuk mund t’iu besohet shume personave. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë. Për financat do kujdeseni me tepër. Situata do jete goxha e favorshme edhe për investime.
Ujori

Nëse nuk i jepni rëndësinë e duhur jetës suaj ne çift sot do keni probleme ne vijim. Mos e lini pas dore partnerin tashme qe ai ka me shume nevoje për ju. Beqaret duhet te pranojnë ftesat, por jo te nisin menjëherë lidhje serioze. Njihuni njëherë me ata persona. Ndikimi i yjeve ne planin financiar do jete mjaft i favorshëm. Kryeni investimet qe keni menduar.
Peshqit

Do tregoheni me te dashur dhe me tolerante me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe marrëdhënia mes jush do filloje te përmirësohet ndjeshëm. Beqaret duhet te reflektojnë me kujdes para se te hedhin çdo lloj hapi. Nuk duhet te filloni një lidhje qe me pas te vuani. Ne planin financiar priten disa vështirësi. Tregohuni shume te matur me çdo shpenzim qe do kryeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.