horoskopi

Horoskopi për 7 Tetor 2020

DASHI 21/3 – 20/4

Saturni do të ndikojë pozitivisht në jetën tuaj në çift. Ai do ju ndihmojë t’i vini gjërat në vijë dhe të kaloni momente pasiononte. Beqarët do të takojnë një person të veçantë.

DEMI 21/4 – 21/5

Ju që jeni në një marrëdhënie keni për të përjetuar emocione të forta. Plutoni do ju ndihmojë të jemi më të organizuar në planin financiar.

BINJAKËT 22/5 – 21/6

Ditë premtuese do të jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ndani me partnerin çdo gjë që ndjeni dhe kjo do ju afrojë më shumë me të.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Do përjetoni ndjesi si kurrë më parë ju që jeni në një lidhje dhe do preferoni që çdo çast ta kaloni pranë partnerit. Mbrëmja do të jetë e mbushur me dhurata të bukura.

LUANI 23/7 – 21/8

Duhet të bëni ende përpjekje që ta ndryshoni për mirë jetën tuaj në çift. Prej disa kohësh jeni përfshirë në disa kontradikta dhe probleme me partnerin.

VIRGJËRESHΑ 22/8 – 23/9

Për pjesën më të madhe të atyre që janë në një lidhje nuk do të ketë aspak probleme sot. Do e dini mirë rrugën që duhet të ndiqni dhe kënaqësitë do jenë të njëpasnjëshme.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Ditë e begatë do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do ndiheni mirë në çdo moment. Beqarët do dinë si të shprehin ndjenjat e tyre kundrejt personi që pëlqejnë.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do jeni më impulsive se më parë sot ju të dashuruarit dhe do bëni atë që do ndieni për momentin. Edhe partnerit në fakt do i pëlqejë sjellja juaj. Kjo do ju falë momente të bukura.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Jeta sentimentale e të dashuruarve do të ecë mjaft mirë këtë të premte. Shkëmbimi i dashurisë dhe emocioneve do të jenë të pranishme gjatë gjithë kohës midis jush.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Ditë mjaft e favorshme kjo e sotmja për ata që janë një marrëdhënie. Nuk do e mbyllni më gojën për gjërat që nuk ju pëlqejnë, por për çdo gjë do tregoni maturi.

UJORI 21/1 – 19/2

Do bëni mirë ta harroni njëherë e mirë të shkuarën sot ju të dashuruarit dhe të mendoni vetëm për të ardhmen. Mundohuni ta afroni më tepër pranë vetes partnerin.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Ditë shumë e zakonshme do të jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Merrni gjërat si t’ju vijnë pa menduar çfarë mund të ndodhë të nesërmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.