fbpx
Horoskopi

Horoskopi për 7 Qershor 2018

Dashi

Te gjitha ëndrrat me te bukura te dashurisë do ju realizohen gjate kësaj dite. Do ndiheni me te lumtur se kurrë me pare pranë personit qe dashuroni. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite te mërzitshme dhe nuk do e ndryshojnë dot statusin. Fatmirësisht financat do influencohen pozitivisht nga yjet prandaj do keni mundeni te kryeni edhe disa shpenzime me tepër.

Demi

Dite e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë ka për te ecur ashtu si keni dëshiruar gjithmonë. Beqaret do kenë plot mundësi për takime kështu qe duhet te ndërmarrin iniciativa dhe te hedhin hapa sa me pare. Për financat bëni ashtu si mendoni dhe mos u ndikoni aspak nga ato qe do ju thonë miqtë.

Binjaket

Shprehini sa te mundni ndjenjat tuaja gjate kësaj dite ne mënyrë qe atmosfera ne jetën ne çift te ngrihet akoma me tepër. Gjithçka do jete me e bukur me pas. Beqaret do e fillojnë me ne fund një lidhje pasionante dhe te kënaqshme. Do ndiheni gjithë kohës mire. Me shpenzimet mos u tregoni aspak impulsive sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit ne ndonjë moment.

Gaforrja

Do ketë probleme shume te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift sepse do tregoheni kokëfortë dhe nuk do hapni rruge ne asnjë moment. Beqaret do pëlqejnë disa persona dhe kur ata t’iu afrohen nuk do dine çfarë zgjedhjeje te bëjnë. Me financat do ju duhet maturi dhe përkujdes. Nëse vazhdoni te shpenzoni pa mbarim mund te ngeleni shume shpejt pa asnjë para.

Luani

Dite harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire pranë personit qe keni ne krah. Beqaret do krijojnë shume iluzione dhe ka rrezik qe realiteti t’ju duket edhe me zhgënjyes nga me pare. Do vuani ne vetmi sot. Gjendja e financave do vazhdoje te jete e turbullt gjithë kohës. Mund te gjendeni përballë situatave te vështira.

Virgjeresha

Dite mjaft e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dashur dhe do gjendeni përballë situatave te vështira. Beqaret nuk duhet te tregohen te turpshëm, por duhet te përfitojnë sa te mundin nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do jete momenti i duhur për te konsoliduar situatën. Do ndiheni me te qete.

Peshorja

Do keni probleme te njëpasnjëshme me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse do jete pikërisht Plutoni qe do ndikoje gjithë kohës negativisht. Kujdes! Beqaret do rrezikojnë pa fund dhe do mund ta gjejnë ne mbrëmje personin e tyre te ëndrrave. Gjendja e financave do jete goxha delikate kështu qe mundohuni te tregoheni sa me te kujdesshëm qe te mundeni.

Akrepi

Do jeni shume xheloze sot ju te dashuruarit dhe mund te keni debate te forta me partnerin. Nëse do e teproni ka rrezik ta prishni gjithë harmoninë qe ka mbizotëruar se fundmi. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim te veçante. Financat mos pretendoni t’i përmirësoni duke luajtur me lojëra fati, por mundohuni ta riorganizoni buxhetin qe keni.

Shigjetari

Dite e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni shume posesive dhe nuk do i mendoni gjerat para se t’i bëni. Beqaret do bien ne dashuri me një person me shume vlera. Gjithçka ka për te qene shume me ndryshe se me pare. Ne planin financiar mos ndërmerrni shume rreziqe sepse situata nuk do jete aspak ne favorin tuaj.

Bricjapi

Do ndërmerrni rreziqe pa fund sot ju qe jeni ne një lidhje vetëm e vetëm qe ta ndryshoni sa me pare situatën. Me pak mund do ja dilni mbanë. Beqaret do ndihen gati te fillojnë një lidhje edhe pse personi nuk do ua mbushe mendjen 100%. Financat nuk do mund t’i përmirësoni dot duke besuar tek lojërat e fatit. Kërkoni ndihme nga specialistet ose nga familjaret nëse doni vërtet ta ndryshoni gjendjen.

Ujori

Ata qe janë ne një lidhje nuk do kenë probleme te mëdha gjate kësaj dite. Keni për t’u ndier gjate gjithë kohës mire edhe pse emocionet nuk do jene aq te fuqishme sa me pare. Beqaret do jene kureshtare dhe do provojnë eksperienca te reja me disa persona. Për ta me te rëndësishme janë emocionet. Financat me ne fund do i stabilizoni dhe do ndiheni te qete.

Peshqit

Dite shume e zakonshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te qene ndryshe nga disa kohe me pare. Beqaret do përjetojnë shume rrahje zemre. Gjithçka ka për te qene shume me ndryshe se me pare. Situata financiare nuk do jete ashtu si do e keni dashur. Do ju duhet ende shume pune qe gjendja te stabilizohet ende.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.