horoskopi

Horoskopi për 6 Gusht 2020

Dashi

Mos e humbni durimin me partnerin/en. Kushtojini më shumë rëndësi ëndrrave që keni bashkë. Sot do të keqkuptoheni shumë me të tjerët.

Demi

Shihni gjithnjë përpara dhe mos u ndikoni nga ajo që ndodh me të tjerët. Duhet të keni ide të qarta lidhur me marrëdhënien tuaj në çift, sepse disa çështje do të komplikohen.

Binjakët

Sot një problem mund t’ju duket më i komplikuar nga se e kishit imagjinuar për sa i përket marrëdhënies suaj me partnerin/en. Do të kaloni një provë të vërtetë kuraje dhe iniciative.

Gaforrja

Do të ndjeni nevojën për të qëndruar në një ambient të bukur me njeriun tuaj të zemrës dhe kjo do të ndodhë pas një ftese interesante që do të merrni. Beqarët mund të kenë dashuri me shikim të parë.

Luani

Bëni kujdes me impulsivitetin për të folur, sepse kjo mund të shkaktojë edhe probleme në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do ndjehen më të lirshëm dhe do të bëjnë ato që mendojnë dhe askush nuk do i pengojë.

Virgjëresha

Do të doni shumë që të jeni në qendër të vëmendjes përshi përket marrëdhënies suaj në çift. Bëjini gjërat më me qetësi. Mund të mblidhni “frytet” e një impenjimi të gjatë.

Peshorja

Emocione të forta për të dashuruarit. Do të keni avantazhe nga gjithçka dhe marrëdhënia juaj do të ndryshojë për pozitivisht. Beqarët nuk do kenë aspak fat në dashuri.

Akrepi

Sot mund të merrni vëmendjen e një personit tuaj të zemrës që do të tregohet i kujdesshëm dhe i kuptueshëm. Vetëm mos e ekzagjeroni duke përfituar.

Shigjetari

Këtë fazë do ta filloni me pak entuziazëm, por mundësia për të përmirësuar performancën tuaj në cift kërkon një dialog të mirë dhe të qetë.

Bricjapi

Do të jeni pak fyes dhe do ta vini në siklet partnerin/en tuaj, duke i bërë pyetje shumë intime të cilat i përkasin një marrëdhënie të tij të shkuar.

Ujori

Nëse diçka nuk shkon ashtu siç ju dëshironi nuk duhet të kapeni apo fajësoni partnerin/en sepse në të vërtetë, situata mund t’ju dalë dhe jashtë kontrollit.

Peshqit

Nëse jeni në një marrëdhënie dashurie duhet të tregoheni më tolerantë me partnerin/en sepse përveç jush ai duhet t’i kushtojë kohë edhe punës. Beqarët do fillojnë një lidhje të cilën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.