horoskopi

Horoskopi për 5 Nëntor 2019

Dashi

Do jeni shume xheloze gjate kesaj dite dhe kjo mund te sjelle probleme te medha ndermjet jush dhe partnerit. Kujdes sepse do hidhni poshte gjithcka qe keni krijuar deri me sot. Beqaret do jene shume perzgjedhes dhe nuk do perfitojne nga takimet qe do kene. Situata financiare do filloje te permiresohet. Nese ulni dhe shpenzimet mund te konsolidoni edhe me teper buxhetin.
Demi

Edhe pse keto ditet e fundit lidhja juaj me partnerin ka pasur disa probleme, sot gjithcka do te ndryshoje. Harmonia do filloje pak nga pak te futet ne jeten tuaj dhe ju do ndiheni mire. Beqaret eshte me mire te mos ndermarrin asnje iniciative per t’u lidhur sepse do zhgenjehen dhe lendohen. Prisni edhe disa dite. Asgje nuk do jete shume e thjeshte ne sektorin financiar. Duhet maturi!
Binjaket

Ju qe keni nje lidhje do jeni shume kureshtare dhe do doni te provoni gjera te reja me partnerin tuaj. Kujdes, mos ia kerkoni atij me ngulm por gjeni menyren e duhur per t’ia thene. Beqareve, yjet dpo iu japin fat per te bere nje takim te rendesishem. Shijojini sa te mundni momentet e kendshme. Shmangni ndermarrjen e operacioneve te medha financiare sepse planetet do ndikojne negativisht.
Gaforrja

Nese jeni te lumtur ne lidhjen tuaj asgje nuk do mund ta prishe atmosferen qe eshte krijuar. Pasion, entizazem dhe mirekuptim. Beqaret duhet te perfitojne sa te mundin nga liria qe kane sepse do e kerkoni ate dhe nuk do e gjeni me. Do kryeni transaksione shume te mira financiare sot te cilat do iu bejne te ndiheni mire. Edhe pse buxheti do jete i stabilizuar, shmangni rreziqet e medha.
Luani

Ka shume mundesi qe marredhenia me partnerin tuaj te permiresohet ndjeshem sot. Mundohuni ta shfrytezoni sa te mundni! Beqaret, fale Plutonit do kene nevoje per me shume siguri para se te fillojne nje lidhje. Prisni edhe pak kohe sepse do arrini atje ku doni. Financat do jene shume te mira dhe do mund te beni edhe investimet qe kishit menduar prej kohesh. Dite e mire!
Virgjeresha

Planetet do behen bashke sot dhe do iu ndihmojne te zgjidhni edhe problemet me te vogla qe kishin ekzistuar ne jeten tuaj ne cift. Bashkepunimi dhe komunikimi do te rritet ndjeshem. Beqaret do jene me te shoqerueshem dhe me te hapur se me pare. Per pasoje, mundesite per takime do jene me te medha. Ne sektorin financiar do keni tronditje sepse do shpenzoni shume.
Peshorja

Permiresimi i marredhenies ne cift qe ka filluar para pak kohesh do te vazhdoje edhe sot. Nese keni ende dicka per te cilen duhet te kerkoni falje thojeni. Beqaret do dine mire si te notojne ne detin e dashurise. Do jete nje dite me shume fat per ju. Edhe ne planin financiar gjerat do shkojne me se miri. Ka ardhur momenti qe te beni edhe ndonje investim te madh sepse do keni sukses.
Akrepi

Dita do jete mjaft e animuar dhe me ngjyra. Ne mbremje ambienti do jete edhe me romantik dhe do perjetoni kenaqesi te reja. Beqaret do bejne per vete edhe personat me indiferente. Do keni ne aftesi shume te madhe per te terhequr cilindo qe iu pelqen. Do keni disa probleme me financat dhe per me teper qe do iu duhet te paguani faturat e muajit. Kerkoni ndihmen e miqve!
Shigjetari

Dite mjaft e mire per te kaluar momente te mrekullueshme prane atij qe dashurini. Perfitoni nga mbeshtetja qe do iu jape Venusi dhe thuajeni gjithmone ate qe keni ne zemer. Per beqaret do jete dite ideale per te dale ne takime dhe per te njohur persona te rinj. Flaka e dashurise do te ndizet. Fjala baze ne sektorin financiar duhet te jete “maturia”. Mos u tregoni impulsive sepse do gaboni.
Bricjapi

Kjo dite do jete kryesisht e favorshme per jeten ne cift. Do e thelloni edhe me teper lidhjen tuaj dhe do flisni per gjithcka, madje edhe per tema mjaft delikate. Beqaret nuk duhet te mendojne vetem per aventura por ehde per lidhje serioze dhe afatgjata. Do i keni te gjitha mundesite. Ne planin financiar nuk duhet degjoni ato qe do iu thone disa miq, por duhet te flisni me specialistet
Ujori

Nese jeni ne cift, lidhja juaj do jete me e forte se kurre. Do tregoheni shume me te duruar dhe me te kuptueshem me ate qe keni ne krah. Do i lini atij edhe me teper liri shprehjeje. Beqaret do ndihen te harruar nga yjet dhe nga dashuria. Do ndiheni paksa te merzitur gjate kesaj dite. Transaksionet financiare do jene te favorizuara. Mund te beni edhe blerjet qe keni planifikuar prej kohesh.
Peshqit

Do beni cmos gjate kesaj dite per te rregulluar jeten tuaj ne cift dhe do ia dilni. Ekuilibri dhe harmonia do te rivendoset. Edhe ata qe kane pasur zena te medha do i zgjidhin. Beqaret do jene me joshes dhe me sharmante se kurre. Do e beni menjehere per vete personin qe iu pelqen. Ne planin financiar do arrini pak nga pak ta stabilizoni buxhetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.