horoskopi

Horoskopi për 5 Gusht 2020

Dashi
Sot do bëni te pamundurën qe ta forconi edhe me shume lidhjen tuaj dhe do ja dilni mbanë. Partneri ka për t’iu surprizuar here pas here. Beqaret do jene mjaft joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete atë qe kane pëlqyer. Gjithçka do jete me e thjeshte për ta. Ne planin financiar do jeni te matur dhe do shpenzoni me kujdes. Gjendja do vazhdoje te mbetet e kënaqshme.

Demi
Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj sot ju te dashuruarit dhe do debatoni me te shpesh. Do bëni gabime edhe me disa fjale qe do thoni, por nuk do ketë kthim mbrapa. Beqaret do kërkojnë gjera te pamundura dhe nuk do ja arrijnë dot qëllimit sot. Buxheti do jete i mire, megjithatë nuk duhet te shpenzoni pa u menduar pasi situata shume shpejt mund te rendohet.

Binjaket
Dite e veçante ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Partneri do jete sensual, i ndjeshëm dhe do dije si t’ua shprehe ndjenjat sa me mire. Beqaret do ndihen me te lire te bëjnë atë qe kane dëshiruar gjithmonë dhe me shume gjase do e ndryshojnë statusin. Për financat do përkujdeseni me tepër se disa kohe me pare dhe situata do jete me e mire.

Gaforrja
Dita e sotme do jete tërësisht e qete për ata qe janë ne një lidhje. Do bashkëpunoni për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe do dashuroheni pa dorashka. Beqaret mund te kenë dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju marre një tjetër drejtim. Ne planin financiar nuk do i keni idetë shume te qarta dhe mund te bëni gabime me menaxhimin e tyre. Kujdes!

Luani
Do bëni te pamundurën për t’u treguar mete kuptueshëm me partnerin tuaj gjate kësaj dite, por për fat te keq marrëdhënia mes jush nuk do ketë asnjë përmirësim. Beqaret do ndihen me te çliruar dhe do mund te bëjnë ato qe mendojnë. Askush nuk do i pengoje për asgjë. Me shpenzimet tregohuni te kujdesshëm dhe mos dëgjoni këshillat e disa te afërmve qe do ju shtyjnë drejt gabimeve.

Virgjeresha
Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Klima do jete e ngrohte dhe do dashuroheni si kurrë ndonjëherë me pare. Beqaret nuk do kenë aspak frike te bëjnë atë qe do ndiejnë dhe do përdorin mënyrat e tyre për te joshur disa persona. Buxheti do jete disi me i mire kështu qe nuk duhet aspak te rrezikoni vetëm për t’ia plotësuar qejfin vetes.

Peshorja
Do ketë turbullira shume te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do mungojnë as debatet e zjarrta me atë qe keni ne krah. Shpesh do ndiheni keq dhe do përloteni. Beqaret nuk do kenë aspak fat ne dashuri, po ama miqtë do ua bëjnë ditën fantastike. Buxheti nuk do jete i keq, por nuk do mbetet gjithë kohës shume i qëndrueshëm pasi do ju duhet te bëni patjetër disa shpenzime për shtëpinë.

Akrepi
Kjo e sotmja do jete një dite shume e favorshme për jetën tuaj sentimentale. Mund te filloni te bëni edhe plane për ndonjë ceremoni zyrtare. Edhe beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur me takime interesante. Shfrytëzojeni sa te mundeni. Ne planin financiar do keni goxha probleme sot pasi kohet e fundit jeni treguar te palogjikshëm me shpenzimet.

Shigjetari
Dite e kënaqshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene me e bukur se me pare dhe ndjenjat do i shprehini me tepër. Beqaret do jene mjaft joshës dhe do marrin propozime te njëpasnjëshme. Me mire do jete te mos nxitohen për te dhënë fjalën e fundit. Ne planin financiar do merrni masa drakonike dhe nuk do keni probleme.

Bricjapi

Do të jeni pak fyes dhe do ta vini në siklet partnerin/en tuaj, duke i bërë pyetje shumë intime të cilat i përkasin një marrëdhënie të tij të shkuar. Beqarët do kenë një ditë ndryshe dhe të mbushur me njohje të reja. Në planin financiar do jeni luftarak dhe do i zgjidhni problemet.

Ujori
Pjesa me e madhe e atyre qe janë ne një lidhje do kenë një dite me te begate. Do i harrojnë mosmarrëveshjet e vogla dhe do dashurohen ashtu si do e ndiejnë. Beqaret do realizojnë një takim interesat i cili mund t’i beje t’i mendojnë gjerat ndryshe. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe te mëdha pasi mund te përballeni me te papritura te pakëndshme.

Peshqit
Sot do thoni disa te vërteta ne jetën tuaj ne çift dhe do vendosni pikat mbi”i”. Do i tregoni serish partnerit se e doni fort, por kjo nuk do te thotë qe do duroni te bëni një jete si ne burg. Beqaret do fillojnë një lidhje si nuk e kishin ëndërruar kurrë me pare. Ne planin financiar nuk do ju dalin aspak probleme pasi gjithë këto kohe keni ditur si ta menaxhoni buxhetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.