horoskopi

Horoskopi për 4 Nëntor 2019

Dashi

Ata qe jane ne nje lidhje do kene probleme serioze gjate kesaj dite. Mundohuni te ruani qetesine dhe te mos merrni vendime te pamenduara mire. Beqaret do kerkojne te pamunduren por as gjate kesaj dite nuk do arrijne te bejne per vete personin qe kane enderruar. Rikthehuni menjehere ne realitet. Ne planin financiar pritet te keni fat. Shfrytezojeni diten per te hequr disa lek menjane.
Demi

Dashuria per ata qe jane ne nje lidhje do shkoje per mrekulli. Pasioni do te rindizet dhe do kaloni momente te mbushura me kenaqesi. Beqaret do jene pak te merzitur sepse serish nuk do ia arrijne qellimit dhe do ngelen vete. Gjithsesi yjet keshillojne te mos e humbni shpresen. Situata financiare do filloje te stabilizohet. Do e menaxhoni me shume maturi buxhetin.
Binjaket

Do afroheni me shume me partnerin tuaj sot dhe bashkepunimi do te perforcohet. Jo vetem qe do jepni dashuri por edhe do merrni se tepermi. Me pak fjale cdo gje do shkoje me mire sesa e mendonit. Beqaret do kene mundesi te mira per takime. Tregohuni te kthjellet dhe te matur me hapat qe do hidhni. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme.
Gaforrja

Dite e mire dhe e qendrueshme kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Momentet intime do jene edhe me te shumta. Shfrytezojeni diten deri ne maksimum. Beqaret do kene mundesi te shkelqyera per te realizuar deshirat e tyre dhe per te pasur takime interesante. Ne planin financiar do keni fat, megjithate beni kujdes me lojerat e fatit sepse do humbni.
Luani

Me te privilegjuarit e kesaj dite do jene beqaret. Ata do kalojne caste te mrekullueshme prane disa personave mjaft interesante. Mundesite per te krijuar nje lidhje te qendrueshme do jene te medha. Ciftet nga ana tjeter do kalojne nje dite monotone dhe pa asnje emocion te vecante. Financat nuk do jene te keqija. Megjithate mire eshte mos shpenzoni shume.
Virgjeresha

Venusi dhe Plutoni do influencoje ne jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Do keni disa dyshime per partnerin, por per t’i zgjidhur duhet te flisni sa me hapur me te. Mos degjoni te tjeret. Beqaret do kalojne nje dite te bukur dhe me takime te vecanta. Shikoni me kujdes sepse dikush mund te jete personi i duhur. Ne sektorin financiar do keni disa probleme te vogla, keshtu qe kujdes.
Peshorja

Edhe pse asnje planet nuk do ndikoje drejtperdrejt ne jeten tuaj ne cift, do kaloni nje dite te bukur dhe te mbushur me emocione. Mundesia eshte e mire per te folur edhe per tema disi delikate. Beqaret do nisin aventura romaneske por te kendshme dhe emocionuese. Per sa iu perket financave do kryeni transaksione te rendesishme duke qene se buxheti do jete mjaft i qendrueshem.
Akrepi

Per ciftet do jete nje dite e qete por e mbushur me momente kenaqesie. Ndonjehere nuk eshte i nevojshem pasoni i mash per t’u ndier mire. Nese jeni ende vetem, duhet te prisni edhe pak kohe ne menyre qe te arrini te beni per vete personin qe iu pelqen. Sot nuk do keni takime mbreselenese. Mos beni investime te medha sot nese nuk i keni te qendrueshme financat.
Shigjetari

Per ata qe jane ne nje lidhje prej shume kohesh dita nuk do jete shume e qendrueshme. Tregohuni te matur me cdo gje qe do thoni me me veprimet qe do beni. Beqaret me ne fund do kryejne takimin qe kane enderruar. Gjithsesi yjet keshillojne te mos nxitoheni. Kujdes me shpenzimet e medha ne planin financiar. Nuk eshte koha e duhur as per investime te medha.
Bricjapi

Klima per jeten ne cift nuk do jete shume ngrohte gjate kesaj dite. Beni kujdes sepse fatkeqesisht mund te lindin edhe mosmarreveshje me ate qe keni ne krah. Ata qe jane ende vetem do kene mundesi te shumta per takime, por personat nuk do perputhen aq sa duhet me karakterin e tyre. Nuk eshte koha per shpenzime marramendese. Pamaturia mund te sjelle nderlikim te situates.
Ujori

Dite edhe me e bukur kjo e sotmja per jeten ne cift. Klima do jete me e ngohte dhe emocionet qe dpo perjetoni kur te jeni prane partnerit do jene me te medha. Venusi do i ndihmoje beqaret te kryejne takimet e duhura. Do jeni me fat sot. Ne planin financiar nuk duhet te kryeni asnje shpenzim te tejskajshem sepse nuk eshte momenti i duhur. Tregohuni te kujdesshem me shpenzimet.
Peshqit

Fale perpjekjeve qe keni bere kohet e fundit keni arritur ta stabilizoni jeten tuaj ne cift dhe te komunikoni me teper me njeri-tjetrin. Kushtojini me teper rendesi atij qe kenine krah. Ata qe kane pasur probleme do i zgjidhin. Beqret edhe pse nuk do e gjejne dashurine nuk duhet te deshperohen. Ne planin financiar fati do iu buzeqeshe. Do shpenzoni sa te doni, por edhe do hiqni disa lek menjane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.