horoskopi

Horoskopi për 3 Gusht 2020

DASHI 21. mars – 20. prill

Sot konfigurimi i yjeve do jete mjaft pozitiv për ata qe janë ne një lidhje. Bashkëpunimi do jete i forte dhe nuk do linde asnjë lloj mosmarrëveshje mes ju te dyve. Beqaret edhe pse do realizojnë takime mbresëlënëse nuk duhet te nxitohen për te filluar menjëherë lidhje. Financat do dini si t’i menaxhoni gjate gjithë kohës dhe do i rregulloni edhe problemet qe keni pasur.

DEMI 21. prill – 21. maj

Dite e shkëlqyer për ata qe janë ne një lidhje. Se bashku me partnerin do kujtoni çdo moment te bukur te kaluar deri me sot dhe do ndiheni te kënaqur. Beqaret do joshen gjate gjithë kohës nga persona te ndryshëm dhe do kenë mundësi te bëjnë zgjedhjen me te mire. Buxheti nuk do jete aq i mire sa disa dite me pare sepse do ju duhet te paguani fatura dhe te shlyeni borxhe.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Yjet nuk do ndikoje shume pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te bëni kujdes me çdo gjë qe do thoni nëse nuk doni te keni mosmarrëveshje. Beqaret pa e kuptuar as vete do jene me tërheqës se me pare dhe jeta ka për t’iu marre një tjetër drejtim. Buxheti nuk do jete i keq, por me mire te shpenzoni me kujdes qe te mos rrezikoni. Mendoni edhe për te ardhmen.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Disa planetë do e mbrojnë sot jetën tuaj ne çift, por ata nuk mund te bëjnë mrekulli për te zgjidhur problemet serioze qe ju keni qe prej te shkuarës. Beqaret me ne fund do takojnë persona serioze me te cilët do ja vleje te fillohet një lidhje. Për te arritur deri ne atë pike merrni pak kohe për t’u njohur. Buxheti do jete i kënaqshëm dhe nuk do keni asnjë lloj te papriture.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Dite shume e trazuar dhe here pas here e mbushur me debate te forta do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mundohuni sa te mundeni te ruani qetësinë. Beqareve do ju pëlqejnë shume persona njëherësh dhe nuk do arrijnë dot te vendosin për dike. Ne planin financiar vetëm me ndihmën e familjareve do mund t’ia dilni mbanë pasi buxheti juaj do jete katastrofik.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Here pas here nuk do ndiheni mire sot juve qe jeni ne një lidhje. Do keni disa çështje delikate për te zgjidhur dhe nuk do dini çfarë te bëni. Beqareve do ju rendoje me shume se kurrë pesha e vetmisë dhe do zhgënjehen kur te mos e gjejnë as sot princin e kaltër. Ndikimi i yjeve do jete negativ edhe tek sektori i financave. Ulni ne maksimum shpenzimet nëse nuk doni te mbeteni pa para.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Dite mjaft e qete ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do mendoni si me te logjikshmen dhe keni për te përjetuar emocione te mëdha. Beqaret do jene me fat ne dashuri dhe do ndihen me ne fund te plotësuar tërësisht. Financat për pjesën me te madhe do jene goxha delikate. Mos u nxitoni te kryeni shpenzime pa i bere me kujdes llogarite.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Dite e mbushur me emocione te veçanta do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni aq mire saqë ne disa momente do mendoni se jeni ne ëndërr. Beqaret do i zgjidhin problemet ne pune dhe do keni me tepër kohe te mendojnë për dashurinë. Ne planin financiar do jeni gjithë kohës vigjilente dhe nuk pritet te keni asnjë problem.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Dita e sotme për te dashuruarit do jete e qete, ndërsa mbrëmja drithëruese. Partneri do ju surprizoje me ambientin qe do krijoje. Përgatituni për emocione te forta. Beqaret papritur e pa menduar do takojnë personin e ëndrrave me te cilin do fillojnë menjëherë një lidhje. Ne planin financiar nuk do keni vështirësi, por nuk mund te thuhet as qe gjendja është e shkëlqyer.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Ka mundësi qe trishtim t’iu pushtoje sot ju te dashuruarve. Partneri do jete i ngarkuar me pune dhe nuk do ju kushtoje shume vëmendje. Mundohuni te jeni te kuptueshëm sepse përndryshe nuk keni për te fituar asgjë. Beqaret duhet te bëjnë atë qe do mendojnë me te përshtatshmen. Mundësitë për aventura do jene te shumta. Nëse keni probleme financiare zgjidhja është ulja e shpenzimeve.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Ndryshe nga zakonisht, sot nuk do rrini ne qetësi ju te dashuruarit, por do bëni te pamundurën qe ta ndryshoni rutinën e jetës. Partneri gjithashtu do jete ne një mendim dhe do përjetoni eksperienca te reja. Beqaret do dashurohen pas një te afërmi te një mikeshe dhe nuk do kenë guxim t’i shprehin ndjenjat. Gjendja financiare ka për te qene e kënaqshme. Nuk do vuani aspak.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Sot duhet te bëni te gjitha përpjekjet e mundshme ne mënyrë qe t’i tregoni partnerit se e doni shume dhe se mosmarrëveshjet e fundit kane lindur për shkak te pamaturisë. Beqaret do gjenden ne dilema te vështira pasi do pëlqejnë tre persona ne te njëjtën kohe. Ne planin financiar përveçse do jeni me fat do dini si t’i menaxhoni me kujdes te ardhurat qe do keni neper duar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.