fbpx
horoskopi

Horoskopi për 28 Nëntor

Dashi
Do jeni shume te shqetësuar sot mbi një çështje delikate ne çift dhe nuk do i bëni gjerat me qetësi. Ne shume momente nuk do dini çfarë te bëni. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar do keni arritje te mëdha dhe do mund te kryeni te gjitha investimet e menduara.

Demi
Do i qëndroni shume besnike partnerit tuaj sot edhe pse tundimi do jete i madh. Ai do jete krenar për ju dhe do ju dashuroje me më shume pasion. Beqaret me ne fund do vendosin ta pranojnë një person dhe do fillojnë një lidhje serioze. Me financat do jeni goxha te organizuar. Nuk priten aspak probleme ne këtë fushe kështu qe do ndiheni mjaft mire.

Binjaket
Dite pozitive dhe e kënaqshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Askush nuk do ja arrije dot t’iu prishe pune dhe as t’iu fute grindjen. Beqaret mire është qe te mos rrezikojnë shume sepse mund te kenë probleme serioze dhe do vuajnë tej mase. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshëm. Asgjë nuk ka për te ecur si e keni menduar dhe nuk do kryeni dot as shpenzimet me te domosdoshme.

Gaforrja
Do ndizet drita jeshile sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka do ece për mrekulli. Do i zgjidhni shpejt edhe problemet qe keni pasur. Beqaret do ecin me plane dhe nuk do pranojnë te dalin me cilindo person qe do i joshe. Kujdes! Dielli do jete planeti me i favorshëm për sektorin e financave dhe gjendja do jete tejet e qëndrueshme. Do hiqni edhe para mënjanë.

Luani
Do keni shume probleme financiare gjate gjithë kësaj dite dhe duke u marre me to nuk do keni aspak mendje për t’u marre me partnerin. Edhe beqaret do kenë te njëjtën situate. Kërkoni sa me pare ndihme qe te dini nga situata e vështirë sa pa qene shume vone. Nëse do kishit dëgjuar këshillat e yjeve nuk do kishit pasur problemet me te cilat po përballeni sot.

Virgjeresha
Dashuria do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia juaj me partnerin do filloje te përmirësohet pas një periudhe te vështirë. Beqaret do kenë mundësi te shumta për t’u njohur me persona te rinj, por nuk do dëshirojnë aspak te fillojnë lidhje sot. Situata financiare do jete pështjelluese dhe mjaft e vështirë. Tregohuni te matur me shpenzimet qe do kryeni.

Peshorja
Jeta ne çift do jete pasionante dhe mjaft emocionuese sot. Do ia kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura, dashuritë e mëdha do ndodhin me vone. Financat do jene delikate për shkak te shpenzimeve te mëdha qe do kryeni. Shtrëngojeni rripin nëse nuk doni probleme serioze.

Akrepi
Çiftet do tregohen edhe me kërkues me atë qe kane ne krah dhe kjo do sjelle disa mosmarrëveshje te vogla. Kujdes! Për beqaret situata do jete e favorshme. Shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet sepse te shumte do jene personat qe do iu joshin dhe do kërkojnë te krijojnë një lidhje me ju. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Përfitoni!

Shigjetari
Dy planetë do e mbrojte fort jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Përveç kësaj ata do iu bëjnë edhe me joshesh dhe do krijojnë një ambient romantik për ju dhe partnerin. Beqaret me ne fund do marrin iniciativa dhe do pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Shfrytëzojeni këtë mundësi qe do iu jepet. Financat do jene te qëndrueshme nëse ju vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet.

Bricjapi
Për ata qe janë ne një lidhje, kjo dite do jete një nga me te bukurat e muajit. Çdo gjë do shkoje mjaft mire ndërmjet jush dhe emocionet do jene te mëdha. Beqaret do tregohen idealiste dhe mund te bëjnë disa gabime. Kujdes, mos u nxitoni për asgjë. Financat duan edhe me shume kujdes gjate kësaj dite sepse situata do jete e trazuar. Ulni shpenzimet!
Ujori

Mos bëni asnjë lloj ndryshimi sot ne jetën tuaj ne çift, por vazhdoni ashtu si e keni nisur. Do ndiheni mire dhe te qete. Beqaret do i shohin gjerat me një sy tjetër sot dhe do jene gati te bëjnë edhe sakrifica për te filluar një lidhje. Gjendja financiare do jete goxha e qëndrueshme, kështu qe mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër sesa zakonisht.

Peshqit
Nuk do bëni aspak lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe kjo mund ta nxehe shpesh here atmosferën ne çift. Beqaret do jene ne humor dhe te buzëqeshur. Do i pranojnë ftesat dhe me shume kënaqësi do njihen me disa persona. Gjendja financiare do jete gjithë kohës e mbrojtur dhe nuk do keni as problemin me te vogël. Do i shlyeni shpejt edhe borxhet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.