fbpx
horoskopi

Horoskopi për 24 Nëntor

Dashi

Përfitoni nga cdo mundësi qe do iu jepet sot për te bërë disa ndryshime ne jetën ne cift. Do mund t’i largoni problemet e mëdha qe keni pasur dhe do ndiheni më te qetë. Beqarët do kenë sukses dhe kjo do e shtojë egon e tyre. Personi qe do takoni do zërë një vend te rëndësishëm ne lidhjen tuaj. Mos e perzieni dashurinë me financat sepse do i humbni te dyja njëherësh.
Demi

Saturni do ju nxite te bëni me shume lëshime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin do jete mjaft e qëndrueshme. Beqaret nuk do e bëjnë ende për vete personin qe pëlqejnë, kështu qe nuk do mund te ndryshojnë dot status. Financat nuk do jene shume te mira, prandaj ulni sa te mundni shpenzimet ne mënyrë qe t’ia dilni mbanë.
Binjaket

Gjate kësaj dite, jeta ne çift do ju shijoje me shume se kurrë me pare. Do ndiheni te dashuruar marrëzisht dhe do emocionoheni pa fund nga trajtimi qe do ju beje partneri. Beqaret me mire te qëndrojnë vete sesa te fillojnë një lidhje te ndërlikuar. Perspektivat financiare duket te jene goxha te mira. Do kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.
Gaforrja

Vështirësitë ne jetën tuaj ne çift do jete te shumta gjate kësaj dite. Mundohuni te tregoheni paksa me te kuptueshëm sepse përndryshe lidhjes suaj mund t’i vije fundi. Beqaret ka mundësi te pëlqejnë ne një mënyrë tjetër një mik te vjetër. Gjeni mënyrën e duhur për t’ia shprehur atij ndjenjat. Financat për pjesën me te madhe do jene te stabilizuara.
Luani

Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene shume te mira gjate kësaj dite. Do bini dakord për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe disa mund te marrin vendime me rëndësi. Edhe beqaret do kenë një dite te këndshme dhe te mbushur me takime. Situata financiare do jete goxha e qëndrueshme. Do kryeni edhe disa investime te rëndësishme qe do ua stabilizojnë situatën.
Virgjeresha

Ka shumë mundesi qe marrëdhenia me partnerin tuaj te përmiresohet ndjeshëm sot. Shfrytezojnei sa te mundni cdo moment! Beqarët do kenë nevojë për me shumë siguri para se te fillojnë një lidhje. Prisni edhe pak kohë sepse do e gjeni atë që doni. Financat do jenë shumë te mira dhe do mund te bëni edhe investimet qe kishit menduar prej kohësh. Ditë pozitive!
Peshorja

Nuk do keni as probleme te mëdha dhe as ngjerje shumë te veçanta ne lidhjen tuaj. Pa dyshim qe do ndani momente qetësie e te kendshme. Beqarët nuk pritet te keneë histori te rëndësishme dashurie, por do kenë ndonjë aventurë kalimtare gjatë se cilës do ndihen mirë. Planetët do jenë shumë bujare dhe do iu ndihmojne mos keni asnjë problem financiar. Edhe shpenzimet do i beni me maturi.
Akrepi

Duhet te flisni me shumë me partnerin tuaj dhe te merrni vendime qe janë ne te mirën e te dyve. Githësesi mos u nxitoni për asgjë dhe mos kërkoni te impononi mendimet tuaja. Beqarët do kenë nje takim te cuditshëm, por që shumë shpejt do japë ua ndryshojë jetën. Perfitoni! Mos merrni rreziqe te kota me financat sepse me shumë sesa te fitoni do humbni.
Shigjetari

Dite mjaft pasionante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i shihni gjerat me një sy tjetër sot dhe do ketë ndryshime te rrjedhës se jetës. Beqaret do bëjnë mire te mos i besojnë shume pamjes se jashtë te disa personave sepse mund te përballen me zhgënjime te mëdha me pas. Ne planin financiar gjendja do jete e qëndrueshme. Artistet do jene edhe me te privilegjuar.
Bricjapi

Do përballeni me debate te forta sot juve qe jeni ne një lidhje dhe asgjë nuk ka për te shkuar mire ne planin sentimental. Mos u nxitoni për asgjë. Beqaret do e bëjnë për vete personin te cilin kane muaj qe e vështrojnë dhe mundohen ta joshin. Financat do jene edhe me te mira nga sa ju mendonit. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni.
Ujori

Ne jetën tuaj ne çift do merrni vendime shume te rëndësishme. Mjaft me duke qëndruar gjithsecili me vete, ka ardhur koha te jetoni bashke. Beqaret edhe pse do kërkojnë gjithë kohës, nuk do e gjejnë dot personin ideal. Ne planin financiar jo vetëm qe nuk priten vështirësi, por për disa situata do jete ne gjendjen me te mire.
Peshqit

Dite e paqëndrueshme dhe here pas here me debate te forta. Nuk do ju pëlqejë aspak qe partneri t’iu komandoje dhe do keni përballje me te. Beqaret nuk do ndalen se kërkuari personi ideal edhe pse do jene te ngarkuar me pune. Jupiteri do ndikoje pozitivisht tek financat dhe do ju nxite te tregoheni me te kujdesshëm me menaxhimin e tyre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.