fbpx
Horoskopi

Horoskopi për 24 Maj 2020

Dashi 21. mars – 20. prill
Do jeni mjaft sensuale sot ju te dashuruarit dhe do jeni gati te bëni çdo gjë te veçante qe ta afroni partnerin me tepër pas vetes. Beqaret do dalin si me shaka me një person, por sapo ta njohin me mire do duan te qëndrojnë gjithmonë pranë tij. Me menaxhimin e financave do jeni tejet te kujdesshëm dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e kënaqshme ne çdo moment.

Demi 21. prill – 21. maj
Dite e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shpesh nuk do merreni vesh aspak me partnerin dhe do debatoni me te. Kujdes edhe me xhelozinë. Beqaret me mire t’i marrin gjerat shtruar sepse gjithçka do ju ece me mire. Ne planin financiar këshillohuni me specialistet para se te kryeni çdo lloj investimi apo transaksioni.

Binjaket 22. maj – 21. qershor
Sot do jeni gjithë kohës dyshues për partnerin dhe do mundoheni me mënyra nga me te ndryshmet ta kontrolloni atë. Duhet pasur kujdes sepse nëse ai e kupton do keni probleme. Beqaret do takohen me shume persona, por asnjë nuk do ju duket interesant. Ne planin financiar duhet te tregoheni te duruar dhe te matur. Vetëm kështu nuk do keni tronditje.

Gaforrja 22. qershor – 22. korrik
Yjet do jene pozicionuar me se miri sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ju bëjnë te përjetoni kënaqësi çdo moment. Shfrytëzojeni çdo sekonde sepse jo gjithmonë vijnë çaste te tilla. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm ndryshimin e lidhjes dhe çdo gjë do ja lënë kohës. Nuk pritet te ndodhe ndonjë gjë e jashtëzakonshme sot. Sektori financiar do jete i qete gjithë kohës.

Luani 23. korrik – 22. gusht
Pas disa ditëve jo shume te qëndrueshme për jetën tuaj ne çift, sot me shume gjase gjithçka do ndryshoje. Te dy palët do jene me shprehës dhe me te dashur. Beqaret nuk do ndalen se joshuri atë qe pëlqejnë dhe fatmirësisht do hedhin disa hapa me tej. Buxheti do ekuilibrohet shpejt nëse vazhdoni te silleni si sot me financat. Ja pra qe kur doni ju mund te arrini gjithçka.

Virgjeresha 23. gusht – 23. shtator
Xhelozia ka rrezik t’iu pushtoje sot ju te dashuruarve dhe nuk do ju lere te qete te dashuroheni ashtu si ta ndjeni. Është e kote te vazhdoni me këtë sjelle ndërkohë qe partneri mendon vetëm për ju. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime rrënjësore. Ne planin financiar vështirësitë do jene serioze. Kërkoni ndihme ose merrni masa strikte sa me pare qe te mundeni.

Peshorja 24. shtator – 23. tetor
Dite shume e tensionuar do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kapeni pas çdo defekti te partnerit dhe do konfliktoheni me te. Beqaret nuk duhet te presin gjera te jashtëzakonshme gjate kësaj dite. Me mire te qëndrojnë me miqtë dhe te argëtohen sa te mundin. Me shpenzimet mos u tregoni impulsive sepse keni për te pasur probleme serioze me pas.

Akrepi 24. tetor – 22. nëntor
Dita e sotme nuk do jete shume keqe, por aspak ashtu si e kishit menduar. Partneri nuk do jete shume ne humor për shkak te problemeve ne pune dhe nuk do ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret me ne fund do mund ta ndryshojnë statusin dhe nuk do qëndrojnë me vetëm. Ne planin financiar do jeni me fat dhe gjendja do ketë me tepër përmirësime nga sa pritej.

Shigjetari 23. nëntor – 21. dhjetor
Dite e qete dhe pa vështirësi do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe bashkëpunimi do mbetet i forte. Beqaret gjithashtu do kenë një dite mjaft pozitive. Beqaria do marre fund për ta. Buxhetin menaxhojeni si këto kohe dhe keni për ta para qe gjenda do mbetet akoma e mire. Hua mos jepni kurrsesi.

Bricjapi 22. dhjetor – 20. janar
Me ne fund do ndiheni te lumtur sot juve qe jeni ne një lidhje. Here pas here do ju duket vetja si ne ëndërr dhe nuk do besoni se ato qe po ju ndodhin janë te vërteta. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica ekstreme vetëm qe te ndryshojnë status sepse nuk do ja vleje. Te ardhurat do fillojnë te kenë përmirësime te vogla, por jo aq sa për te kryer investime.

Ujori 21. janar – 19. shkurt
Pranë partnerit do kaloni çaste te mrekullueshme sot. Do e kuptoni se ne te vërtetë edhe ndjenjat e tij për ju, janë po aq te forta sa tuajat. Beqaret do e gjejnë sa hap e mbyll sytë personin për te cilin do ju rrahe zemra fort. Pasditja dhe mbrëmja kane për te qene te qene fantastike. Buxheti do ketë me tepër nevoje për përkujdes kështu qe flisni me specialistet.

Peshqit 20. shkurt – 20. mars
Ndjenjat për partnerin kane për te qene edhe me te forta gjate kësaj dite. Do ndiheni mire ne çdo moment. Beqaret duhet ta hapin zemrën dhe te bëjnë gjithçka qe do mendojnë. Jeta është shume shkurtër kështu qe nuk ja vlen te brengoseni. Ne planin financiar do keni vështirësi. Marsi do pozicionohet keq dhe do ju nxite te tregoheni te palogjikshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.