horoskopi

Horoskopi për 23 Shtator

Dashi

Të dashuruarit do i shohin gjërat me një sy tjetër dhe do jenë gati të marrin edhe vendime me rëndësi. Do i sqaroni sa hap e mbyll sytë edhe mosmarrëveshjet që keni pasur.

 

Demi

Do kini shume sukses sot ne jetën tuaj sentimentale dhe çdo gjë do ecë për mrekulli. Partneri, herë pas here do ju surprizojë. Financat do i përmirësoni ndjeshëm.

 

Binjaket

Dite shume e bukur dhe plot ritëm kjo e sotmja. Pranë partnerit do kaloni çaste të papërsëritshme te cilat do i mbani gjate ne kujtese. Tregohuni largpamës.

 

Gaforrja

Pritet një dite shume e bukur sot për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i shihni gjerat me një sy tjetër dhe e ardhja do jete fantastike. Financat nuk do mund te qëndrojnë dot te stabilizuara.

 

Luani

Tregohuni sa më të sinqertë gjatë kësaj ditë me personin që keni ne krah dhe mos u mundoni ne asnjë moment ta gënjeni. Situata mundte tensionohet dhe mund te dale jashtë kontrollit.

 

Virgjëresha

Merrini gjerat me pozitivizëm sot ju te dashuruarit dhe mundohuni t’ia bëni qejfin partnerit dhe vetes suaj. Keqkuptime nuk do ketë aspak. Financat nuk do jene te mira.

 

Peshorja

Dashuria në çift do jetë edhe më e madhe gjatë kësaj dite. Do i shprehni me shume pasion ndjenjat dhe atmosfera do ngrohet se tepërmi. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe.

 

Akrepi

Ata që janë në një lidhje dhe që nuk kanë zyrtarizuar asgjë deri me sot ka gjasa që të hedhin hapa. Ata që janë të martuar do mendojnë të zgjerojnë familjen.

 

Shigjetari

Duhet të tregoheni shume te duruar gjate kësaj dite ju te dashuruarit ne mënyrë qe t’i zgjidhni sa me mire problemet qe keni pasur. Posesiviteti mund ta ndërlikojë edhe me tepër situatën.

 

Bricjapi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here do dashuroheni dhe here do debatoni me atë qe keni ne krah. Për financat do ju duhet te bëni shume kujdes sepse situata do jete goxha e trazuar.

 

Ujori

Do keni shume detyrime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite te cilat duhet t’i shlyeni. Deri me sot ai është treguar shume tolerant dhe ju ka hapur rruge për gjithçka.

 

Peshqit

Nuk do e kritikoni me si me parë partnerin tuaj sot dhe do tregoheni me realiste se kurrë. Çastet e lumtura do jenë edhe më të shumta. Ne planin financiar priten disa probleme të vogla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.