fbpx
Horoskopi

Horoskopi për 20 Maj 2020

DASHI 21/3 – 20/4

Ditë harmonike për të gjithë ata që janë në një lidhje. Beqaret do jenë edhe më sinusale dhe do e gjejnë personin që kanë kërkuar prej kohësh.

DEMI 21/4 – 21/5

Nëse jeni në çift nuk duhet të impononi vullnetin tuaj dhe të kërkoni që partneri të bëjë çfarë thoni ju sepse do keni debate. Nuk është dita e duhur për të bërë takime.

BINJAKË22/5 – 21/6

Do merrni bekimin e yjeve gjatë kësaj dite. Lidhja juaj do të konsolidohet. Beqaret nuk duhet të hezitojnë të joshin dhe të bëjnë komplimente.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Çiftet do kenë disa mosmarrëveshje të vogla dhe do e kritikojnë njëri¬- tjetrin. Beqaret do jenë magnetike gjatë kësaj dite dhe do tërheqin pas vetes cilindo që do iu pëlqejë.

LUANI 23/7 – 21/8

Ditë më e mirë për të dashuruarit kjo e sotmja. Për sa iu përket beqareve, takimet do jenë me shumicë. Tregohuni të gatshëm dhe pranoni ftesat që do iu bëhen.

VIRGJËRESHΑ 22/8 – 23/9

Ditë e animuar për ata që janë në një lidhje. Ngrohtësia dhe sensualiteti do të mbretërojë. Edhe komunikimi do të shtohet kështu që do ndiheni më mirë.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Asnjë planet nuk do ndikoje në jetën tuaj në çift, kështu që gjithçka do jetë në dorën tuaj. Nëse jeni beqare, përgatituni për ndryshime të rëndësishme.

AKREPI 24/10 – 22/11

Nuk do kuptoheni mirë me atë që keni në krah sot dhe mosmarrëveshjet do jenë të shumta. Beqaret me shumë gjasa do kenë një takim shumë të rëndësishëm.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Partneri do iu mbështesë në gjithçka dhe ju do ndiheni më të sigurt. Beqaret është më mirë të qëndrojnë edhe sot vetë nëse nuk duan të nisin histori konfliktuale.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Yjet do favorizojnë bashkëpunimin dhe komunikimin. Beqarët edhe pse do kenë mundësi për takime duhet të tregohen të kujdesshëm dhe të mos nxitohen për asnjë arsye.

UJORI 21/1 – 19/2

Ditë e qetë kjo e sotmja për ata që janë në çift. Në fakt më mire kështu sesa të mbizotëronte tensioni. Beqaret do bëjnë për vete disa presona, jo vetëm një.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Yjet nuk do e favorizojnë aspak gjatë kësaj dite jetën tuaj në çift. Do jeni nervoze dhe do keni goxha probleme me partnerin. Mos e kundërshtoni për gjithçka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.