horoskopi

Horoskopi për 20 Gusht 2019

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Nje mik ose njeriu I zemres do te shfrytezojne gadishmerine tuaj ne favor te tyre. Zgjuarsia juaj dhe vullneti I mire do t’ju ndihmojne.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Edhe dicka qe e beni thjesht per zbavitje mund te shfaqet e e dobishme ne shume kendveshtrime: do te merrni shume surpriza te kendshme.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Eshte dita ideale per te shfrytezuar situaten dhe per te vene me shume ne dukje prioritetet tuaja te ketyre diteve. Dicka e rendesishme ka ndryshuar.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Kujdes te mos silleni shume arrogante dhe mos I jepni shume mendje te tjereve, per te dale vete ne pah. Duhet te jeni te qete dhe te kuptueshem.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Do te jete e kote te mohoni dicka qe eshte bere mjaft e njohur per te gjithe. Me mire te reflektoni per motivacionet tuaja dhe te studioni menyra te reja veprimi.

Luani (23 Gusht – 22 Shtator)

Duhet te bindeni njehere e mire se nuk ka asgje me te rendesishme se sa rritja juaj personale.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Plot energji ju po ecni ne nje drejtim te ri. Ata qe ju mbeshtesin prej kohesh, sot nuk do te arrijne ta permbajne entuziasmin e tyre.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Yjet favorizojne takimet dhe kontaktet e cdo lloji. Megjithate, jo cdo ftese e juaja do te pritet me entuziasmin qe prisnit nga njerezit me te cilet doni te shoqeroheni.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Sfidat qe do t’ju ofrohen sot, vijne nga disa burime te papritura, por kjo nuk duhet t’ju befasoje. Gjithcka do ta kaloni me shume lehtesi.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Gjithcka do te varet nga ju sot. Mos prisni ta gjeni rrugen te shtruar, por mblidhni te gjitha forcat dhe punoni sa me shume qe te arrini objektivat tuaja.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Sot duhet te kerkoni te shfrytezoni ne avantazhin tuaj edhe situatat me negative. Mos u dekurajoni , sepse keni mundesi te arrini nje sukses te papritur.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Reagimet tuaja ndaj nje ngjarjeje te papritur, do te zbulojne ate qe ju fshehni pas nje maske indiferentizmi. Hiqeni kete maske njehere e pergjithmone!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.