horoskopi

Horoskopi për 19 mars

Dashi

Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe pa asnjë te re. Ne planin financiar do keni sukses te garantuar. Situata do jete shume me e mirë sesa e mendonit.

Demi

Dashuria do jetë ne qendër te vëmendjes gjatë kësaj dite. Do i kushtoni me tepër kohë atij qe keni ne krah dhe emocionet do jene te shumëfishuara. Nëse jeni vetëm, do keni takimin qe keni pritur prej kohësh. Tregohuni te duruar para se te hidhni nje hap me tej. Me financat duhet me teper maturi dhe kujdes. Shmangni investimet e mëdha dhe te rrezikshme.

Binjaket

Jeta ne cift do jete mjaft e animuar gjatë kësaj dite. Nese jeni ne një lidhje do mendoni për surpriza ndaj partnerit. Pasditja do jete koha me emocionuese. Beqarët nuk duhet te qendrojne indiferentë ndaj ftesave qe do iu behen. Shmangni mendjemadhësine dhe mos kërkoni perfeksionin. Nëse doni qe financat te jenë te qëndrueshme, shpenzoni sa me pak te mundni.

Gaforrja

Shtojini dozat e fantazisë ne jetën tuaj ne cift gjatë kësaj dite dhe do jetoni ne një ambient me te ngrohtë ne cift. Partneri nga ana e tij ka menduar t’iu bejë nje propozim interesant. Mendohuni mire para se te përgjigjeni. Takimet për beqarët do jenë te pafundme, por asnjeri nuk do jetë ne lartësinë e duhur. Ne planin financiar ndiqni intuiten dhe mos dëgjoni te tjerët.

Luani

Jeni ne cift? Dita e sotme do jetë e qetë dhe e bukur njëkohësisht. Komunikimi dhe bashkëpunimi do mbizoterojë gjatë gjithë kohes. Dashurickat e beqareve do jenë te ndërlikuara gjate kësaj dite. Takime do ketë, por asnjëri nuk do ua mbushe mendjen aq sa duhet. Ne planin material do iu jepet një mundësi e mire për ta stabilizuar situatën. Shfrytezojeni.

Virgjeresha

Mos kërkoni me ngulm gjatë kësaj dite qe partneri te ketë për cdo gjë, te njëjtin mendim me ju. Lëreni atë te shprehet lirisht dhe mos impononi asgjë nëse nuk doni ta humbni se shpejti. Nëse jeni beqarë, nuk do keni fat as gjatë kësaj dite. Bëni ende durim. Ne planin financiar do ketë ndryshime mjaft pozitive. Do tregoheni te matur me shpenzimet dhe kjo do jetë gjëja me e mirë.

Peshorja

Cështjet e zemrës do shkojnë më se miri gjatë kësaj dite. Partneri do iu pergatisë edhe surpriza te njëpasnjeshme vetëm qe ju te ndiheni sa me mirë. Beqarët do kenë takimin me te rëndësishëm te jetës se tyre. Ka mundesi qe kjo lidhje qe do krijoni t’iu çoje edhe ne martesë. Ne planin financiar situata do jetë me e qëndrueshme se me parë, por kjo nuk do te thotë qe te shpenzoni pa menduar.

Akrepi

Asnjë planet nuk do ndikojë sot ne jetën tuaj ne cift. Gjithcka do jetë ne dorën tuaj prandaj do bënit mirë te krijoni nje ambient te ngrohtë dhe te mos humbisni komunikimin. Beqarët do qëndrojnë gjithe kohës ne shtëpi. Mos prisni qe dikush te vijë dhe t’iu lutet. Situata financiar do fillojë te përmirësohet dalngadalë. Për këtë arsye do ndiheni edhe me te qetë kur te shpenzoni.
Shigjetari

Ata qe janë ne cift qe prej shumë kohësh do marrin vendime te rëndësishme për një te ardhme se bashku. Ka ardhur momenti i duhur. Nese jeni beqarë pritet te ketë një takim impresionues i cili do ua ndryshoje rrjedhën e jetës. Shfrytezojeni sa te mundni ditën. Ne planin financiar do iu duhet te beni sakrifica per ta vënë gjithcka nën kontroll. Me vonë gjërat do ecin si duhet.

Bricjapi

Sektori i dashurisë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar sot. Do keni mosmarrëveshje dhe debate te forta me partnerin. Keshilla e yjeve është te tregoheni pak me te matur. Beqarët do jene te mërzitur sepse as sot nuk do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Administrojini me mirë te ardhurat nese nuk doni te përballeni me probleme te mëdha. Mundësitë nuk do iu mungojnë.

Ujori

Dita e sotme do jete plot diell për jetën sentimentale te çifteve. Do ia shprehni hapur ndjenjat partnerit dhe nuk do i mbani asnjë mëri njeri-tjetrit. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme dhe nuk do dine ke te zgjedhin me pare. Ne planin financiar do ndikoje si Marsi ashtu edhe Jupiteri. Te dy se bashku, këta planetë do sjellin probleme.

Peshqit

Do ia kaloni për mrekulli sot. Jo vetëm qe do dashuroheni ashtu si vetëm ju dini, por do merrni edhe një venim te rëndësishëm për te ardhmen. Ka shumë gjasa qe disa persona te bien pre e sharmit tuaj gjatë kësaj dite. Shfrytezojini takimet per t’u njohur me mirë me personat qe do iu vije rrotull. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes nga influenca negative e Saturnit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.