Ballina / HOROSKOPI / Horoskopi për 18 Mars 2019
Horoskopi

Horoskopi për 18 Mars 2019

Dashi

Do të kaloni momente shumë romantike me njeriun e zemrës, ndërsa do të provokoni zilinë e njerëzve që do të rrethojnë me marrëdhënien aq harmonike që keni krijuar në çift. Beqarët do fillojnë aventura të cilat mund të shndërrohen më vonë edhe në dashuri serioze. Sektori i financave do vazhdojë të mbetet delikat.

Demi

Do të ndesheni me një fazë të mërzitshme dhe të zbrazët në marrëdhënien tuaj në çift, ndaj përpiquni të përqendroheni më shumë dhe të shmangni të harxhoni energjitë. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë dhe më në fund do ndihen të plotësuar. Financat do paraqesin probleme, mos bëni shpenzime.

Binjakët

Fati do t’ju trokas duke ju sjell shanse të reja për të kontribuar për të ardhmen në marrëdhënien tuaj në çift. Do të keni mundësi të kaloni momente të bukura me të dashurën/in. Beqarët nuk do i fshehin më ndjenjat e tyre dhe shumë shpejt do të ndryshojnë status. Financat do jenë të mira.

Gaforrja

Nuk do të mungojnë rastet për të kënaqur egon tuaj duke shkëlqyer veçanërisht në fushën e dashurisë, jo vetëm nga idetë tuaja por edhe nga imazhi që dispononi. Beqarët do kenë shumë takime mbresëlënëse, mos i lini mundësitë t’ju ikin. Në planin financiar do jeni gjatë të gjithë kohës me fat.

Luani

Nuk duhet të përdorni tone të ashpra ndaj partnerit/es. Mundohuni t’i jepni një dorë dhe të gjeni së bashku një zgjidhje të mirë. Beqarët pa u lodhur shumë do e gjejnë princin e tyre të kaltër. Financat do dini si ti menaxhoni në çdo moment.

Virgjëresha

Duhet të sforcoheni dhe të impenjoheni për të ndryshuar jetën tuaj në çift. Shmangni kontradiktat me partnerin/en, sepse jeni duke kaluar një situatë grindjesh. Beqarët do fillojnë një lidhje të qëndrueshme dhe shumë gjëra do ndryshojnë. Në planin financiar nuk duhet të nxitoheni me shpenzimet.

Peshorja

Do të keni mundësi të kuptoni se cilët janë kufijtë tuaj dhe të adaptoni “masat” e duhura në marrëdhënien në çift. Do të vendosni një datë të rëndësishme në raportin tuaj. Beqarët do kenë probleme në punë dhe nuk do kenë kohë të mendojnë për dashurinë. Në planin financiar çdo gjë do eci mirë.

Akrepi

Do të jeni hiperaktiv. Me ndihmën e yjeve do të keni mundësi për të sqaruar argumente të ndryshme me partnerin/en dhe të gjeni dialogun dhe dëshirën për të ndarë momente të përbashkëta. Beqarët do afrohen shumë me dikë që do i lënë të kuptojë se e pëlqejnë. Me shpenzimet tregohuni sa më vigjilentë.

Shigjetari

Këtë fazë do ta filloni me pak entuziazëm, por mundësia për të përmirësuar performancën e të ardhurave tuaja ekonomike do t’ju jap vendosmërinë e nevojshme për të luftuar me çdo mjet. Beqarët nuk do jenë gati të ndryshojnë status dhe do mbeten ashtu si janë. Në planin financiar do mbizotërojë gjatë gjithë kohës ekuilibri.

Bricjapi

Do të jeni pak të fyes ndaj partnerit/es tuaj, do t’i bëni pyetje shumë intime të cilat i përkasin një marrëdhënie të tij të shkuar, ndërsa do ta vini shumë në siklet. Beqarët do afrohen shumë me disa persona por nuk do ndryshojnë status. Në planin financiar do jeni me fat.

Ujori

Nëse diçka nuk shkon ashtu siç ju dëshironi nuk duhet të kapeni apo fajësoni partnerin/en sepse në të vërtetë situata nuk do të ketë të bëjë me paaftësinë se sa me ngarkesën e madhe në punë. Beqarët do i marrin gjërat si t’ju vijnë dhe nuk do nxitohen për asgjë. Në planin financiar kujdes me çdo hap që hidhni.

Peshqit 

Mundohuni që këtë ditë t’ja dedikoni njeriut tuaj të zemrës, pasi kohët e fundit për shkak të angazhimeve në punë e keni lënë pak pas dore. Beqarët do gjejnë mënyrën e duhur për të joshur si duhet personin që pëlqejnë. Në planin financiar nuk do keni vështirësi nëse dini si ti menaxhoni të ardhurat.

@Fluidi

Provo po ashtu

Horoskopi

Horoskopi për 7 Qershor 2018

Dashi Te gjitha ëndrrat me te bukura te dashurisë do ju realizohen gjate kësaj dite. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.