horoskopi

Horoskopi për 16 Tetor 2020

Dashi

Zgjidhini njerëzit me të cilët do të shoqëroheni, mos ia lini këtë në dorë rastësisë. Do të keni nevojë të keni pranë persona të besuar. Bëni kujdes me shëndetin.

Demi

Dikush nga e kaluara do të bëhet i gjallë. Tregoni edukatën tuaj, por lëreni të kuptojë se vendimi ju takon juve. Atë vendim merreni me qetësi.

Binjakët

Përpiquni që të mos diskutoni me askënd. Do të jenë diskutime të mërzitshme dhe pa asnjë kuptim. Nëse jeni beqarë do të merrni lajme të mira.

Gaforrja

Do të përfitoni disa avantazhe, por me paratë e të tjerëve. Mund të kaloni një ditë të këndshme, por mos u përfshini në polemika me miqtë, mundohuni të bëni edhe ndonjë shaka.

Luani

Çdo nxitim dhe veçanërisht natyra juaj kurioze mund t’ju dëmtojë. Mos u mundoni që të dini gjëra që të tjerët duan t’jua mbajnë të fshehta. Lëreni jetën të vijë si është e shkruar.

Virgjëresha

Do të keni raste të mira që t’i shfrytëzoni për një të ardhme sa më të mirë. Miqtë që ju rrethojnë duhet të jenë sa më të sinqertë. Bëni kujdes!

Peshorja

Një lajm që prisni që mund të ndryshojë rrjedhën e rutinës suaj të përditshme. Por mundohuni t’i mobilizoni shpejt gjërat, sepse burokracia dhe zvarritjet mund t’ju bëjnë një shaka të hidhur.

Akrepi

Dedikojini pak kohë vetes suaj, në drejtim të pamjes dhe të veshjes. Do t’ju duhet të bëni zgjedhje të papritura, për të cilat nuk do të keni kohë të mendoheni. Megjithatë zgjuarsia juaj do të jetë vendimtare.

Shigjetari

Do të keni të reja në dashuri dhe harmoni në raport me fëmijët, që ju rrethojnë. Bëni shëtitje në një vend të qetë. Shumë të favorizuara do të jenë takimet mondane.

Bricjapi

Nëse dikush ju fshin nga miqtë, mos kini frikë. Në fund të fundit kjo do t’ju falë kënaqësi. Është koha që të seleksiononi miqtë.

Ujori

Do të keni një komunikim të shkëlqyer me të gjithë, sepse do të jeni në humor të mirë. Kontaktoni edhe me të huaj. Do të kini dhe një propozim interesant për një udhëtim.

Peshqit

Mos u bëni konfidencialë absolutisht me askënd. Shumë thashetheme po përhapen për ju, kjo falë të “besuarve” me të cilët keni ruajtur raporte. Injorojini dhe gjithçka do të shkojë për së mbari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.