Ballina / HOROSKOPI / Horoskopi për 14 Shtator 2017

Horoskopi për 14 Shtator 2017

DASHI 21/3 – 20/4

Do të habiteni teksa do të shihni magjinë e rezultateve që do të merrni nga partneri/ja falë impenjimit tuaj maksimal. Vazhdoni më tej për të arritur më shumë qëllime.

DEMI 21/4 – 21/5

Nuk duhet ta merrni lehtësisht një të papritur që do të rrezikojë marrëdhënien tuaj në çift dhe mund të bëhet një problem serioz, i cili më pas do t’ju hajë kohë për ta zgjidhur.

BINJAKËT 22/5 – 21/6

Jeni shumë xheloz: jini më pak të tillë duke kuptuar arsyet e vërteta të partnerit/es. Në fund të fundit të gjithëve mund t’ju ndodhë të gabojnë.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Provoni të sforcoheni sot për të besuar më shumë në marrëdhënien tuaj në çift, edhe pse mund të jeni zhgënjyer disa herë nga partneri/ja.

LUANI 23/7 – 21/8

Nëse mendoni që edhe sot ta kaloni ditën në rutinën që ju ka pushtuar prej disa kohësh, gaboni. Duhet të organizoheni me partnerin/en dhe t’i dedikoni momente lumturie.

VIRGJËRESHΑ 22/8 – 23/9

Mos mendoni se do t’ia dilni me pak fjalë dhe gjëra konfuze: do të keni shumë për të diskutuar rreth një sqarimi me partnerin/en. Nuk duhet ta lini pas dore çështjen.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Do të mund të verifikoni vlerën efektive të një propozimi që do t’ju bëhet gjatë kësaj faze nga njeriu i zemrës, por mos u tregoni të papërfillshëm.

AKREPI 24/10 – 22/11

Të dashuruarit do të jenë gati për të sqaruar disa çështje që mund të dëmtojnë marrëdhënien e tyre.. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Përpiquni që të bëheni të dobishëm për njeriun tuaj të zemrës, i cili ka nevojë për mbështetjen tuaj në të gjitha kuptimet. Nëse bëni mirë, atëherë do të gjeni mirë.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Shumë persona mund të tentojnë t’ju vënë në vështirësi sot në sy të partnerit/es, ndaj mos bini në kurthin e tyre. Është momenti që të reagoni dhe të bëni përpara.

UJORI 21/1 – 19/2

Të reja në dashuri për të lindurit në ditën e mërkurë dhe të enjte. Njeriu i zemrës ka menduar një surprizë për ju e cila do t’ju magjepsë.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Nëse e juaja është një dashuri sekrete, mos i besoni dikujt, i cili më pas mund t’ju vërë në vështirësi. Beqarët nuk do si t’i shprehin ndjenjat personit që pëlqejnë.

Check Also

Horoskopi

Horoskopi për 13 Shkurt 2018

Horoskopi për 13 Shkurt 2018 Dashi Dite perfekte do jete kjo e sotmja për ata …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *