Ballina / HOROSKOPI / Horoskopi për 12 Janar 2018
horoskopi

Horoskopi për 12 Janar 2018

DASHI 21/3 – 20/4

Do të merrni disa përgjegjësi të reja dhe ka disa detyra në punë që nuk mund t’ia delegoni të tjerëve. Duhet të shmangni thashethemet.

DEMI 21/4 – 21/5

Në këto momente nuk do të keni kufizime, por duhet të fitoni një pavarësi të plotë. Në punë do të keni nevojë të merrni një pushim.

BINJAKËT 22/5 – 21/6

Në këto momente do të lini mënjanë pasiguritë tuaja dhe do të përballoni çdo situatë që do t’ju vijë përpara. Në dashuri do t’ju përshkoj ndjenja e pendimit.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Këmbëngulja do të jetë arma juaj e fortë në këtë fazë. Në punë duhet të përmbaheni inpulsivitetin përball provokimeve.

LUANI 23/7 – 21/8

Do të keni një ditë të këndshme në shoqërinë e shumë miqve. Në jetën private do të përfshiheni nga një pasion dhe romancë.

VIRGJE RESHΑ 22/8 – 23/9

Sot nuk do të kaloni pa u vënë re nga të tjerët dhe do të krijoni mundësi të reja. Në punë do të sqaroheni me një kolegë dhe do të gjeni harmonin.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Në punë nuk duhet të merrni për bazë premtimet që ju janë bërë. Ato janë një mënyrë për të rritur objektivat dhe interesa tuaja.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do të keni mundësi të keni momente të gëzueshme sot. Në punë do të jeni shumë produktivë. Yjet do t’ju favorizojnë në fushën e ndjenjave.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Do të stimuloheni nga një mundësi e re që do keni në horizont. Në punë do të jeni të pasur me ide dhe iniciativa të reja.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Sot do të keni mundësi të rifitoni besimin e një miku tuaj që kishit pak kohë që nuk komunikonit prej pak kohësh.

UJORI 21/1 – 19/2

Kujdes me inpulsivitetin tuaj sepse mund të prishni marrëdhënien me një superiorin tuaj. Në fushën e ndjenjave shkruani një mesazh dashurie.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Sot do të bëni investime të vlefshme për ju dhe karrierën tuaj profesionale. Në punë do të ndiheni pak të lodhur dhe do të jepni minimumin tuaj.

Check Also

horoskopi

Horoskopi për 15 Prill 2018

Dashi Dite perfekte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *